תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בלאט: "הזמן של ארז לקפוץ למים העמוקים"

אדלשטיין בצהוב. יתרגל? |
האקס: "יגדל עם התפקיד". קטש: "רק הוא יכול לתקן". ולמה מצפה שארפ? הכל כאן

ארז אדלשטיין מונה למאמן מכבי תל אביב. מאמן הנבחרת, שלא אימן קבוצה מאז שעזב את הפועל תל אביב, יצטרך לסחוב את העגלה הצהובה חזרה במעלה ההר.

 

אחרי עונה קשה בה הצהובים פישלו בגדול ביורוליג ולאחר מכן ביורוקאפ הגיע עוד רגע מביך בהדחה בפיינל-פור מול מכבי ראשון לציון ולראשונה מזה 50 שנה, מכבי תל אביב לא תניף צלחת שנתיים ברצף.

 

 

"ארז מאמן ותיק וטוב, איש כדורסל שיודע המון ולומד המון ואין ספק שמבחינה מקצועית הוא בשל וראוי לקחת את התפקיד. אני מאמין שהוא יעשה במכבי עבודה טובה והוא יגדל עם התפקיד. יש לי הערכה רבה אליו, הוא הצליח יפה עם הנבחרת והגיע הזמן שלו לקפוץ למים העמוקים של מכבי ולהראות שהוא יודע מה עושים", החמיא מאמן דרושאפקה הטרי, דייויד בלאט.

 

עודד קטש אמר: "אני חושב שארז נמצא במקום שהוא יכול להוביל את מכבי חזרה למקום שהיא רוצה להיות בו. ארז הוא מקצוען, איש כדורסל שחי את המשחק ולא מפחד מאתגרים. אני חושב שהוא מהר מאוד יבלע בתוך ה-DNA של מכבי, כמה ניצחונות והצלחות באירופה ובליגה וזה יראה כאילו הוא תמיד היה שם".

 


אדלשטיין בהפועל, יהיה לו לרועץ? (עדי אבישי)

 

אחד מגדולי הסמלים של הצהובים, דריק שארפ ציין: "הוא אחד המאמנים הכי בכירים ולכן זה טבעי ומתבקש שיאמן במכבי. אני לא מתייחס לזה שהוא היה בהפועל כי גם רלף קליין וגם צביקה שרף אימנו בהפועל, אין לזה שום שייכות. הוא אוהב ללמוד ולעבוד קשה, הוא מכיר היטב את המערכת כי הוא חי כאן המון שנים והוא ישראלי שיש לזה ערך מוסף במועדון כמו מכבי".

 

אז איזה עונה צפויה למכבי תחת אדלשטיין?
"אני בטוח שהוא יוביל את הקבוצה חזרה לקדמת הבמה באירופה ובליגה. מכבי תחזור להיות פקטור ביבשת, אני לא יודע אם הוא יוביל אותם עד הסוף אבל מכבי שלו תהיה קבוצה שקשה מאוד לנצח. גם בליגה הישראלית יש להם תחרות קשה אבל אני חושב שמהמשבר הגדול שהם נמצאים בו אפשר לצמוח וארז הוא האיש שיכול לעשות את זה", סיכם בלאט.

 

"אין שום סיבה שמכבי לא תחזור להיות הקבוצה הגדולה והמאיימת שכולנו מכירים. אין מועדון באירופה או בעולם שלא ידע שנים קשות, אבל זה רק יכול לגרום להם לחשוב איפה הם טעו ולתקן. אני מעריך שארז ייקח אותם בחזרה למאבקי הצמרת באירופה ובליגה", החמיא קטש.

 


אדלשטיין, יחזיר את מכבי לטופ האירופי (עדי אבישי)

 

דרק שארפ סיכם: "מה שהלך שם השנה בטח לא יחזור. בשנה הבאה מכבי תעשה טופ 8 באירופה ותגיע לגמר הפיינל פור בארץ, משם כבר הכל פתוח להצלחה או לכישלון, ולדעתי הוא יצליח לפחות באחד המפעלים, להביא פיינל פור באירופה או אליפות בארץ".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ