תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דוידזאדה צפוי להישאר בב"ש, מחכים לבוזגלו

דוידזאדה. עוד מנסה לצאת לחו\ל | צילום: דני מרון
האלופה נערכת לקראת אימון הבכורה. הקשר ישוב מחו"ל וישוחח עם ברק בכר

הפועל באר שבע תפתח בשבוע הבא את עונת 2016/17 באופן רשמי כאשר ברק בכר ועוזרו החדש עמיר נוסבאום יערכו את אימון הפתיחה באיצטדיון וסרמיל. 
 

מאימון הבכורה יעדרו מספר שחקנים בכירים ובינהם שחקני הנבחרות שזכו למנוחה ממושכת לאור העונה המתישה שעברו. המשחק הראשון ייערך רק ב-12/13 ביולי בסיבוב המוקדמות השני של ליגת האלופות.

 

 

למעט החתמת השוער גיא חיימוב הצוות המקצועי של האלופה טרם ביצע שינויים בסגל וברק בכר עוד מחפש בלם וחלוץ זרים, בתקווה שעד השבוע הבא יצליחו לצרף לפחות אחד מהשניים. כמו כן מקווים במועדון כי סאגת אופיר דודזאדה תסתיים בשבוע הבא, כאשר נכון לרגע זה הוא צפוי להמשיך במועדון. עמנואל אמבולה מהפועל רעננה מועמד מוביל אותו במידה שיעזוב לאירופה.

 

בנוסף לכך, מאור בוזגלו יחזור בשבוע הבא לישראל וישוחח עם ברק בכר על מנת לקבל הבהרות לגבי המשך דרכו בקבוצה, כשגם וויליאם סוארס יצטרך להבהיר האם הוא מעוניין לעזוב או שהוא יכבד את חוזהו ויישאר עונה נוספת במועדון.

 

בוזגלו. ישוב מהחופשה וישוחח עם הצוות המקצועי (ערן לוף)

 

גורמים בקבוצה טוענים כי עשרות שחקנים מוצעים להם לכל עמדה וכי הם טרם מצאו את השחקן שבאמת ישדרג אותם. בסביבות הקבוצה יודעים כי הקבוצה חייבת להאיץ את קצב בניית הסגל כאשר גורם בקבוצה אמר: "בעונה שעברה המשימה העיקרית הייתה האליפות ועמדנו בה כמו שצריך. העונה הזאת אנחנו גם צריכים לייצר הצלחה באירופה. ברק יודע שזה כרגע המבחן העיקרי שלו".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ