תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

טיבי סיכם במכבי ת"א וירוויח כ-500 אלף דולר

טיבי. העדיף להישאר בישראל | צילום: אודי ציטיאט
רשמי: הבלם יישאר במועדון לפחות 3 שנים. ערן זהבי יבקש לצאת לגוואנגז'ו הסינית

במכבי תל אביב נושמים לרווחה: הבלם איתן טיבי הסכים להצעת המועדון וצפוי ביום ראשון הקרוב לחתום רשמית על המשך דרכו בשלוש השנים הבאות.

 

טיבי, שחוזר נמרצות גם על ידי הפועל באר שבע ומכבי חיפה, אמור לחתום על חוזה לשלוש שנים עם אופציה לעונה נוספת והוא ישתכר כחצי מיליון דולר לעונה.  

 

 

מכבי תל אביב אישרה את הפרטים והמנכ"ל מרטין ביין אמר: "איתן היה שחקן מרכזי בסגל ושחקן שעזר לנו להגיע להרבה הישגים ואני בטוח שהוא יימשיך להיות שחקן מרכזי בהגשמת המטרות העתידיות של המועדון בשנים הבאות".

 

בסקוטלנד דיווחו בשבוע שעבר כי ריינג'רס הציעה לו להצטרף לשורותיה, אך נראה כי הבלם מעדיף להישאר בישראל מאשר לנסות את מזלו בשורות העולה החדשה לליגה הסקוטלנד.

 

טיבי. לפחות עוד שלוש שנים בצהוב-כחול (ערן לוף)

 

טיבי כזכור הגיע למכבי תל אביב בקיץ 2012 לאחר שג'ורדי קרויף ניצל את סעיף היציאה שלו מקריית שמונה ורכש את הבלם בכ-350 אלף יורו. מקורבים למכבי ת"א סיפרו לספורט1, כפי שפורסם כבר בשבוע שעבר, כי חוזהו יהיה גבוה מהרגיל לאור העובדה כי רכישת בלם אחר תאלץ אותם להשקיע סכום גבוה עוד יותר.

 

באשר לקפטן ערן זהבי, שעדיין נופש בתאילנד בימים אלו, וישוב רק ביום שלישי לקראת פתיחת האימונים, נודע כי הקבוצה הסינית גוואנגז'ו הציעה לו להגיע ליומיים-שלושה של התרשמות במועדון. בשלב זה קפטן מכבי ת"א לא ביקש את אישור המועדון לטוס לסין ולהתרשם מהמקום, אך זה צפוי לקרות במהרה.

 

הבעלים מיץ' גולדהאר כבר הבהיר למנהל המקצועי ג'ורדי קרויף כי הוא מסרב לשחרר את ערן זהבי ממכבי ת"א, ולא בכדי שדרג את שכרו ל-1.3 מיליון יורו נטו לעונה. אם זהבי ייצא לסין, הוא יחמיץ את פתיחת האימונים.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ