תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מסי כבש שלושער, 0:5 קל לארגנטינה על פנמה

מסי כבש שלושער, 0:5 קל לארגנטינה על פנמה
הפרעוש עלה מהספסל ל-29 דקות מול פנמה, כבש שלוש פעמים והעלה את האלביסלסטה לרבע. די מריה נפצע

ארגנטינה פגשה הלילה את פנמה בשיקגו ועל הנייר היה זה משחק בין שתי המוליכות הבית, אחרי שבמחזור הפתיחה גברה האלביסלסטה 1:2 על צ'ילה ובתוצאה זהה ניצחה פנמה את בוליביה.

 

בפועל? זה היה משחק חד צדדי שהסתיים בניצחון מוחץ. 0:5 לארגנטינה, שהושג בעיקר הודות לבליץ בחצי השעה האחרונה בראשותו של מי אם לא, ליאו מסי שעלה מהספסל וסיים עם שלושער וכדור כדור שהסתיים בשער של אגוארו לפני הסיום.

 

 

ארגנטינה לא הרשימה יתר על המידה וגם יכולה לחשוש מפציעתו של אנחל די מריה שנפצע והוחלף בדקה ה-43, אבל למזלו של טאטא מרטינו יש לו את הפרעוש שסחף את חבריו לתצוגה מוחצת ולשלב רבע הגמר.

 

גם בארה"ב כולם רוצים רק לגעת בפרעוש (AFP)

 

מסי לא פתח כפי שהבהיר המאמן לפני המשחק, אבל נכנס לחצי שעה ראשונה בקופה כדי להכפיל בדקה ה-68 את היתרון ל-0:2, אחרי שניקולאס אוטמנדי כבש ראשון בדקה השביעית, הפרעוש כבש את השני שלו בדקה ה-78 הודות לכדור חופשי מרהיב ובדקה ה-87 השלים שלושער.

 

סרחיו אגוארו נעץ את החמישי מבישול של מרכוס רוחו עם תחילת הדקה ה-90, מהלך שהתחיל מכדור נפלא של הכוכב הגדול של ברצלונה והאלביסלסטה. לא הוסיפה לפנמה העובדה שאניבל גודוי ספג שני צהובים תוך תשע דקות והותיר את נבחרתו בעשרה שחקנים כבר אחרי 32 דקות. 

 

כשמסי עלה מהספסל החלה החגיגה (AFP)

 

כאמור לעיל, אנחל די מריה נפצע והייתה זו הפעם השמינית שהוא מוחלף במשחק קופה אמריקה בעקבות פציעה ובסך הכל משחקו ה-40 במדי הנבחרת שהוא לא משלים בו 90 דקות. אין שחקן בארגנטינה שהוחלף יותר ממנו.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ