תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מכה לארגנטינה: די מריה לא יהיה כשיר לפני הגמר

מכה לארגנטינה: די מריה לא יהיה כשיר לפני הגמר
הקשר סובל מקרע ולא בטוח שישחק שוב בקופה. מסי: "זה רק הסיפתח"
אוהדי ליונל מסי, ברצלונה וארגנטינה בעולם יכולים להיות רגועים - הפרעוש חזר. מסי עלה הלילה (בין שישי לשבת) מהספסל בדקה ה-61, הבקיע שלושה שערים מול פנמה בניצחון 0:5 ואותת שהוא רוצה את גביע הקופה אמריקה אחרי ההפסד בגמר בשנה שעברה. 
 
על הניצחון הגדול העיבה פציעתו של אנחל די מריה, קשר פ.ס.ז', שהוחלף כבר בדקה ה-43. מאוחר יותר התברר כי השחקן המצוין סובל מקרע, דבר שישבית אותו לפחות עד לגמר הטורניר. מדובר כמובן במכה קשה מאוד לשאיפות של האלביסלסטה.
 

 

בחזרה להצגה של הפרעוש. מסי כבש שלושער רביעי במדי הנבחרת ונכנס לספרי ההיסטוריה של הקופה אמריקה כמחליף הראשון שכובש שלישיה. הוא גם השחקן השני בלבד באלביסלסטה שכובש שלושער אחרי שעלה מהספסל, הראשון היה לואיס ארייטה ב-1940. בסך הכל לפרעוש 53 שערים במדי האלביסלסטה, רחוק שלושה כיבושים מגבריאל באטיסטוטה האגדי שניצב בפסגת טבלת מלך השערים.

 

"לשבור את שיאו של באטיסטוטה זו הדאגה האחרונה שלי", הבהיר ליאו מסי בסיום, "אם זה יקרה בקופה אמריקה זה מצוין, ואם לא אז לא קרה שום דבר. בכל אופן זה מהנה להיות קרוב אליו, זה בטוח".
 
חושב על שיאו של באטיגול? (AFP)
 
כידוע מסי נפצע במשחק הידידות נגד הונדורס בגבו וכתוצאה מכך פספס את המשחק הראשון מול צ'ילה וגם הלילה רק מהספסל, אך הדגיש אחרי השלושער: "זה רק הסיפתח. אני חוזר לאט לאט ובלי לחץ לכושר. היו לי עדיין כאבים, אבל הכי חשוב היה לחזור לאט ולשחק קצת".
 
בארה"ב קיימת התלהבות רבה מהגעתו של ליאו מסי ועל כך אמר השחקן: "שמעתי שמשווים אותי כאן למייקל ג'ורדן. זה טירוף. בלילה הראשון שנפצעתי לא יכולתי לזוז, ממש פחדתי", המשיך מסי והבהיר בבירור מהו יעדה של ארגנטינה: "עלינו לשני גמרים רצופים וזה אומר שעשינו דברים בצורה הנכונה. אני מקווה שהפעם זה לא יברח לנו, אנחנו רוצים לזכות".
 
הפרעוש רוצה את הגביע. "מסי הוא מפלצת. אסור להתעסק איתו" (AFP)
 
מאמן ארגנטינה, חרארדו מרטינו, סיפר על ההחלטה לשתף את הפרעוש כעבור שעה: "נהנתי מההצגה של מסי כמו כל אוהד של ארגנטינה. זה היה משחק לא קל עבורנו. כבשנו שער ראשון, אבל אחרי זה לא הצלחנו יותר מדי בהתקפות. היה חסר לנו עומק ומסי שינה את הכל. התוצאה קצת משקרת, כי הפער בינינו לא היה כזה גדול". 
 
די מריה עוד ישוב לשחק בקופה סנטנריו? (AFP)
 
מאמן פנמה, בולילו גומס, תיאר את ליונל מסי בדרכו שלו:" "מסי מפלצת ואם אתה משחק עם עשרה שחקנים ואז אתה צריך להתעסק איתו, זו התוצאה. עשינו טעויות ומסי גרם לנו לשלם עליהן". 
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ