תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מוגרבי: הגעתי למשחקים של מכבי חיפה בתור ילד

מוגרבי במדים הירוקים. הגשים חלום | צילום: מכבי חיפה - האתר הרשמי
קשר הרכש הטרי של הירוקים בראיון לאתר הרשמי: "אבא שלי ואני חלמנו שאשחק שם"

אחת הרכישות היותר מפתיעות של חלון ההעברות, שרשמית אפילו עוד לא נפתח, הייתה צירופו של פיראס מוגרבי מבני סכנין למכבי חיפה.

 

הקשר בן ה-25 חוזר נמרצות אחרי הפועל חיפה, קריית שמונה וסכנין שניסתה להשאירו, אבל במחטף של הרגע האחרון הגיעו הירוקים וחתמו עם מוגרבי על חוזה לעונה עם אופציה להארכה.

 

 

בראיון וידיאו לאתר הרשמי של הירוקים הוא הודה: "הקשר שלי למכבי חיפה הוא מאוד חזק מאז הילדות. גם אני וגם אבא שלי חלמנו שאשחק בקבוצה ואני שמח שעכשיו אני מגשים את החלום שלי ושל אבא".

 

מספר 26 החדש של מכבי חיפה. "הכי חשוב להילחם על המגרש"

 

"כשבאתי למשחקים של מכבי חיפה בתור ילד זו הייתה חוויה גדולה ותמיד קיוויתי שאני אגיע לפה. שמח שזה קרה", המשיך מוגרבי, "אני אלחם על המגרש למען הקבוצה והאוהדים, זה הכי חשוב".

 

בכרמל כבר החלו להשוות את פיראס מוגרבי לזאהי ארמלי, מגדולי השחקנים בתולדות מכבי חיפה: "מחמיא לי שמשווים אותי אליו. הוא היה השחקן הכי טוב במגזר הערבי עד היום, שעשה דברים יוצאים מן הכלל במכבי חיפה. הוא בירך אותי ונתן לי כמה טיבים שאני אשתמש בהם. מקווה שאתרום כמוהו".

 

לסיום פנה הקשר לאוהדי מכבי חיפה ואמר: "רוצה למסור להם שיבואו לתמוך לנו כל העונה, זה הקהל מספר אחת בארץ והוא מאוד חשוב לנו. אני מחכה כבר לפתיחת העונה".

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ