תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יעזוב? "אם זהבי יהיה החלטי, לא יעמדו בפניו"

סין מחכה לו |
במכבי ת"א מחכים לקרויף. אייל גולסה, אחמד עאבד ורועי קהת על סף חתימה
מכבי תל אביב תקיים ביום רביעי את אימון הבכורה שלה לעונת 2016/17 בקריית שלום, ותצא כעבור יומיים למחנה אימונים ומשחקים באוסטריה. 
 
בקרוב מאוד תגיע ההכרזה על זהות המאמן החדש, ושחקני רכש שנמצאים על הכוונת. הכותרת הראשית תהיה ללא ספק סביב הקפטן ערן זהבי אשר שוקל בחיוב מעבר לקבוצה הסינית גוואנגז'ו שהציע לו חוזה עתק על פי פרסומים שונים.
 
 
נושא זהבי אמור להסתיים עד סוף השבוע הקרוב בו יוחלט האם אכן יעזוב לסין, או ישוחח עם הבעלים מיץ' גולדהאר והמנהל הספורטיבי ג'ורדי קרויף, על שדרוג חוזהו העומד על 1.3 מיליון יורו לעונה. "אם גולדהאר יאשר לזהבי לצאת לגוואנגז'ו להתרשמות זאת תהיה אמירה שזהבי קיבל את אישור וברכת הדרך להמשך מהלך עזיבתו. אם הקפטן יהיה החלטי, גולדהאר לא יעמוד בפניו", אמר גורם במועדון. 
 
בתוך כך, במועדון הכריזו אתמול על סיכום להמשך דרכו של הבלם איתן טיבי על חוזה לשלוש שנים נוספות, וכעת ממתינים לחזרתו של קרויף מספרד. הצהובים מקווים לקבל תמונה ברורה יותר לגבי ההולנדי עצמו, שהוזכר בספרד כמועמד לתפקיד המנג'ר בקבוצת אלאבס. 
 

יילבש צהוב? גולסה (gettyimages)
 
הרכש הראשון של מכבי ת"א צפוי להיות יוסי בניון ועל הכוונת נמצאים גם מהלכי רכישה של אייל גולסה, רועי קהת ואחמד עאבד. עם כל השלושה המו"מ נמצא בשלבים מתקדמים וישנה אופטימיות שאחד או שניים מהם ילבשו את המדים הצהובים בעונה הקרובה.
 
לפתיחת האימונים יגיעו השחקנים להם חוזים לעונה הבאה ולעוד שנים נוספות ושבכוונתם לממש אותם. הבלמים קרלוס גרסיה וטל בן חיים להם חוזה לעונה הבאה, נוסא איגיבור, עדן בן בסט ואורלנדו סה המחזיקים בחוזים לעוד שנתיים ושלוש שנים נוספות בהתאמה. מדובר בחוזים בעלי סכומים גבוהים מאוד והבעלים מיץ' גולדהאר אינו מתכוון להקל על קרויף שהביא אותם ולא אישר מהלך נוסח עזיבתו של גילי ורמוט למכבי חיפה כמעט ללא תמורה.
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ