תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פצוע קשה בקטטה בין אוהדי אנגליה לרוסיה

פצוע קשה בקטטה בין אוהדי אנגליה לרוסיה
היורו הוכתם ביום השני עקב אירועים מזעזעים במארסיי. לחצו וצפו בתמונות

פיגועי טרור? יורו 2016 הוכתם כבר ביומו השני ודווקא בגלל "האויב שבפנים". אוהדי נבחרות רוסיה ואנגליה היו אחראים לעימותים מזוויעים ברחובות העיר מארסיי ועל פי דיווחים, אוהד אנגלי אחד נאבק על חייו לאחר שספג התקף לב. אגב, תחילה דווח כי אותו אוהד מצא את מותו לאחר שנחבט בראשו עם רגל של שולחן.

שני המחנות נמצאים במארסיי, בדרום צרפת, ובימים האחרונים לא מפסיקים להתעמת. אחר הצהריים האירועים עלו מדרגה, והגיעו לידי מהומות ענק שכוללות השלכת בקבוקים וכיסאות, עם עשרות פצועים ועצורים, מה שאילץ את כוחות האבטחה להשתמש בגז מדמיע. "זה פשוט מחליא", התייחס גארי ליניקר בטוויטר לאלימות במארסיי. "המיעוט הזה מאכזב את רוב האוהדים", הוסיף חבר פרלמנט בריטי, "ההתנהגות הזו פשוט מבישה".

 

אוהד אנגלי נאבק על חייו (טוויטר)

האלימות לא מפסיקה (טוויטר)

 

 

"המשטרה נדרשה להתערב בעימותים בין אוהדים אנגלים, רוסים וצרפתים", הודיעה דובר המשטרה המקומית, שהשתמשה בגז מדמיע על מנת לפזר את המהומות. לפי דיווח בסקיי ניוז, התקיימו התייעצויות בין גורמי משטרה אנגלים וצרפתים, אך האנגלים טוענים שההמלצות שלהם לטיפול בחוליגנים לא זכו להתייחסות הראויה.

 

התוצאה היא תמונות קשות מאוד של אלימות מזוויעה. עשרות אוהדים, רובם אנגלים, נראים מדממים ופצועים. וכל זה רק ביום השני של היורו, עוד לפני שרוסיה ואנגליה שיחקו משחק אחד.

 

אוהד נבחרת אנגליה מובהל לבה"ח במצב קריטי

 

 

 

כזכור, כל היורו נערך בצל האיום הביטחוני והפיגועים הקשים בפאריס בנובמבר האחרון. לשם כך האחראים על האבטחה נערכו בכוחות מתוגברים, אם כי נראה כי הם אינם מסוגלים להשתלט על האלימות הקשה בין מחנות האוהדים, עליהם היא בכלל אמורה להגן מפני איומים חיצוניים.

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ