תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בייל: תביאו את האנגלים, אנחנו יכולים לנצח אותם

בייל: תביאו את האנגלים, אנחנו יכולים לנצח אותם
הוולשים באופוריה לאחר ה-1:2 במשחק הראשון ביורו. קולמן: "לא חוששים"
חגיגה גדולה בוויילס הודות ל-1:2 הדרמטי על סלובקיה אתמול במפגש בין שתי הנבחרות שערכו הופעה ראשונה במשחקי היורו. גארת' בייל נבחר למצטיין המשחק לאחר שכבש בכדור חופשי ולעולמים ייזכר ככובש הראשון של הוולשים במשחקי אליפות אירופה, וגם ג'ו אלן מליברפול נבחר הצדיק את כינויו "צ'אבי הוולשי", נכתב בעיתונים.
 
בעיתון "סאנדיי מירור" השוו את בייל לדייגו מראדונה ב-1986, הכוכב שסחב אז על גבו את ארגנטינה לזכייה במונדיאל, לפלה ב-1970 ולמישל פלאטיני ב-1984 לאחר שזכה עם צרפת בטורניר: "שחקני ענק כמו ג'ורג' בסט וריאן גיגס לא קיבלו הזדמנות לשחק בטורניר גדול כזה, אבל בייל מסוגל לקחת את הנבחרת לשלבים גבוהים אם ימשיך לספק את הסחורה". הכותרת של העיתון למשחק הייתה: "מר וונדרפול" (וונדר זה גם קסם, י.ז).
 
 
גארת' בייל כינה את המשחק אתמול היסטורי: "תביאו לנו את האנגלים. אנחנו יכולים לנצח אותם. זה היה רגע היסטורי לכל הוולשים. הוא נכנס כבר לפנתיאון של הניצחונות הגדולים שלנו". 25 אלף אוהדים וולשים בבורדו חגגו את הניצחון ללא אירועים אלימים ועל כך בייל הוסיף: "הרגשנו ששיחקנו כאילו בבית. האוהדים שלנו הכי טובים בעולם ונתנו להם עבור מה להריע".
 
האל רובסון-קאנו, שחקן חופשי אחרי שעזב את רדינג, כבש את שער הניצחון באחת מנגיעותיו הראשונות בכדור. קאנו הודה בסיום: "זה אפילו לא היה השער הכי טוב שהבקעתי בקריירה. יכולתי לסיים טוב יותר. רמבו (ארון ראמזי) נתן לי כדור גדול. זה נפלא לשחק עם גארת' בייל וגם ראמזי משחק בקבוצה גדולה ומה שטוב אצלם זה שאוהבים לדבר עליהם, אבל הם מעריכים אותנו השחקנים היותר אפורים שעוזרים להם". 
 
חגיגה וולשית גם על גבי העיתונים (מסך)
 
מאמן וויילס, כריס קולמן, אותת לאנגלים: "אנחנו לא חוששים מהם. אם נחזור לשחק שוב את הכדורגל הטוב שלנו יהיה בסדר. לא אשחק משחקי מלחמה עם רוי הודג'סון. הוא מספיק מנוסה, אבל נעשה מה שאנחנו רגילים לעשות בכל משחק. זה יהיה אתגר גדול. ידעתי שהמשחק נגד סלובקיה יהיה המבחן הכי גדול שלנו בשנתיים האחרונות, אבל העידוד של האוהדים היה מטורף. לקחנו שלוש נקודות, אבל מה שחשוב שהצגנו כדורגל טוב". 
 
וויילס כבר חושבת על המשחק מול אנגליה, ומגן שלושת האריות דני רוז אמר על בייל איתו שיחק בעבר בטוטנהאם: "אסור לנו לאבד את הריכוז מולו לרגע, אבל נעשה טעות אם נתרכז רק בו. כל אחד מהשוער ועד החלוץ יהיה חייב להיות על המשמר כאשר מדובר בבייל. אני שמח עבור בייל שהוא מצליח, כי הוא מקצוען אמיתי שלא שותה ולא יוצא לבילויים. הוא אוכל רק בריא והוא אולי השחקן היחיד שיותר מהיר מקייל ווקר". 
 
בייל מסובב מעל החומה ולרשת. אנגליה כבר בהיכון (AFP)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ