תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

צ'צ'יץ': מודריץ'? המופע הכי גדול של שחקן קרואטי

צ'צ'יץ': מודריץ'? המופע הכי גדול של שחקן קרואטי
הקשר: "התלבש לי יפה". פתיח טרים: "הכוכבים שלנו מוכרחים לספק יותר"

שמחה גדולה במחנה הקרואטי אחרי ה-0:1 במשחק הפתיחה של הנבחרת ביורו 2016 משער גדול של לוקה מודריץ' בבעיטה אדירה מ-25 מטרים.

 

מאמן קרואטיה, אנטה צ'צ'יץ', החמיא לכובש: "זה אולי אחד המשחקים הטובים ביותר של שחקן במדי הנבחרת אי פעם. הוא היה המנהיג שלנו והשער שלו היה שער קסום. לוקה ראוי שנדבר עליו".

 
 אשתו של וארדי הותקפה על ידי חוליגנים אנגלים

 

המאמן המנצח הוסיף: "המשחק הראשון הוא תמיד קשה מאוד עבור שני הקבוצות אבל עברנו זאת בהצלחה. היו לנו הזדמנויות לכבוש עוד שערים ואולי היינו חסרי מזל עם הכדורים שפגעו במשקוף, אבל אני מרוצה שכך זה נגמר. כי הרי מה שחשוב במשחק הראשון בטורניר הוא לנצח וזה מעמיד אותך במצב טוב להמשך".

 

מנדג'וקיץ' ומודריץ' חוגגים (gettyimages)

 

צ'אצ'יץ' סיכם: "אני סומך על שחקני. אני יודע כמה קשה הם עובדים והם הראו את זה היום. היינו בשליטה במשך 90 דקות. עם זאת, אנחנו לא לוקחים שום דבר כמובן מאליו, וכל הצוות כבר מתמקד במשחק הבא, לא בעבר".

 

כובש שער הניצחון הנפלא, לוקה מודריץ', אמר: "היינו הרבה יותר טובים מטורקיה מהרגע הראשון. ניצחנו וזה היה חשוב לפתוח כך את הטורניר. אנחנו מאוד שמחים מהניצחון ומההופעה שלנו. היינו יכולים להבקיע עוד 3 שערים, אבל ניצחנו וזה הדבר הכי חשוב. היה משחק קשה, טורקיה נבחרת טובה, אבל היינו עדיפים עליהם בהרבה והגיע לנו לנצח".

 

חגיגת הקרואטים בסיום (gettyimages)

 

המאמן הטורקי, פתיח טרים, סיכם: "שיחקנו טוב במחצית הראשונה. דווקא לנו היה לנו סיכוי גדול יותר להבקיע את השער הראשון. אם זה היה קורה, הכל היה נראה אחרת. במחצית השנייה, במיוחד לאחר 60 דקות, וקרואטיה היו טובים יותר מאיתנו".

 

טרים הוסיף: "זה לא נגמר עד שזה נגמר. שיחקנו נגד נבחרת מאוד חזקה. הם יכולים להגיע רחוק מאוד. אשר לנו, אנחנו צריכים לייצר יותר. יש לנו שני משחקים נוספים, נגד ספרד וצ'כיה, ונעשה כמיטב יכולתנו. נצטרך להמשיך ולהילחם. זאת המסורת, אנחנו אף פעם לא מתחילים טורניר בניצחון".

 

המאמן הטורקי סיים: "השחקנים הגדולים שלנו צריכים לספק יותר. זהו משחק קבוצתי ויש לי ציפיות גבוהות מהם, אם הם יתנו מה שהם מסוגלים לתת, נשיג תוצאות טובות".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ