תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

נלחמים בצהובים: חיפה מגששת אחר אצילי וקהת

יילבש ירוק? | צילום: ערן לוף
הירוקים מעוניינים בקשרים שמועמדים למכבי ת"א, ומחכים לעזיבת טוואטחה
מכבי חיפה תפתח את האימונים ביום רביעי ותצא בסוף השבוע למחנה אימונים באוסטריה. הסגל של המאמן רוני לוי שצירף את ניקיטה רוקביציה ופיראס מוגרבי, רחוק מלהיות מושלם.
 
על הכוונת נמצאים שמות של מספר שחקנים אותם רוצים לראות בכרמל, ומקווים שיהיו שוברי השוויון במאבק על תואר האליפות מול הפועל באר שבע ומכבי תל אביב.
 
 
בראש הרשימה וההמתנה נמצא שחקן בית"ר ירושלים עומר אצילי שנמצא בהליך בוררות בוועדה למעמד השחקן. קביעת תג המחיר של הקשר, תזניק את הירוקים לנסות ולרכוש אותו. בקבוצה מוכנים לכך שגם מכבי ת"א תעשה צעד דומה  ותנסה לצרף את אצילי, שהחל את דרכו בקריית שלום, לשורותיה.
 
שחקנים נוספים ששתי הקבוצות נאבקות עליהם הם הבלם היהודי אמריקאי סטיב בירנבאום מהליגה האמריקאית, שמבוקש גם באירופה, והקשר רועי קהת, שחקנה של אוסטריה וינה.
 

על הכוונת של רוני לוי. קהת (gettyimages)
 
המאמן רוני לוי ממתין בסבלנות למכירתו של המגן השמאלי טאלב טוואטחה למועדון אירופי או למכבי ת"א כדי להביא אחר במקומו. גם בעמדת השוער הירוקים מחכים לעזיבתו של ולדימיר סטויקוביץ' כדי לפנות מקום לשחקן זר, אבל אם סטויקוביץ' יעדיף להמשיך עונה נוספת, מי שעשוי לשלם את המחיר הוא לודוביק אוברניאק לו חוזה גם לעונה הבאה ואמור להגיע לאימון הפתיחה. 
 
במכבי חיפה ממתינים להתפתחויות בנושא אלירן עטר הפצוע שיחמיץ את האימון ביום רביעי כמו גם ג'אבר עטאא וגליינור פלט. לחלוץ יש חוזה לשתי עונות נוספות ורק עזיבת ערן זהבי את מכבי ת"א יוביל למהלך של ג'ורדי קרוייף. הבלם דקל קינן אמור לקבל את סרט הקפטן כבר במחנה האימונים באוסטריה לאחר עזיבתו של יוסי בניון. 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ