תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"רונאלדו שחקן מושלם, צריך לשחק בהוליווד"

"רונאלדו שחקן מושלם, צריך לשחק בהוליווד"
ישלם על זה? מאמן איסלנד תקף את הסטאר הפורטוגלי: "כל הזמן הוא מתחזה"
אם כריסטיאנו רונאלדו יתפוצץ במשחק הפתיחה של פורטוגל ביורו (שלישי, 21:50, שידור ישיר בספורט2), אז מאמן נבחרת איסלנד יצטרך לבוא בטענות לעצמו. לארס לגרבק, מי שהוביל את איסלנד להופעה היסטורית בטורניר, יצא בהתקפה חסרת תקדים על הסופרסטאר.
 
"רונאלדו הוא שחקן קולנוע מושלם, הוא היה צריך לשחק בהוליווד", ירה המאמן השבדי והוסיף: "צריך להעניש אותו שהוא כל הזמן מתחזה על צלילות. פפה יכול להיות בן בזוג שלו בסרט, כי גם הוא עושה זאת". 
 
 
לגרבק בן ה-67, שהעלה את המדינה הקטנה (330 אלף תושבים בלבד) ליורו, המשיך: "נמאס לי לראות כל הזמן את הכוכבים הגדולים בכדורגל העולמי מתחזים כאילו מכשילים אותם בכל שנייה.  השחקנים הפורטוגלים מתמחים בזה. רונאלדו אחד השחקנים הגדולים בעולם ועם זה אין לי ויכוח, אבל לדעתי הוא גם שחקן קולנוע מושלם".
 

אל תופתעו אם הוא יתפוצץ על איסלנד (AFP)
 
מאמן נבחרת איסלנד סיכם את המונולוג המפתיע: "אמרתי כבר עשרות פעמים שהרעה החולה של הכדורגל העולמי זו ההתחזות של השחקנים ואני לא מוציא את הכדורגל האיסלנדי נקי. זה קיים בכל העולם. צריך פשוט לשנות את החוקים ולהרחיק את המתחזים לתקופה ארוכה". 
 
בתוך כך, בפורטוגל יש ספק לגבי כשירותו של ריקרדו קווארסמה, שכיכב ב-0:7 על אסטוניה. השחקן המוכשר סובל מפציעה ברגלו הימנית ולא התאמן ביום ראשון. אם לא יעבור את מבחן הכשירות, נאני יעלה במקומו לצידו של רונאלדו. 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ