אימפריות קמות: הונגריה הפתיעה 0:2 את אוסטריה

אפילו האוהדים לא האמינו |
הנבחרת של סטורק הבהירה שהיא כוח שיש להכיר בו. שאלאי ושטיבר כבשו

אוסטריה הבטיחה הרבה לפני הטורניר, אך בסיום המשחק דווקא הונגריה היתה זאת שקיימה עם ניצחון 0:2 על אחת הנבחרות העולות של אירופה.ההונגרים נתפסו כגימיק, במיוחד עם השוער גאבור קיראיי שהפך, בגיל 40 ו-75 יום, לשחק המבוגר ביותר שמשחק בטורניר, אך הם ידעו להוכיח לכולם שההספדים היו מוקדמים.


האוסטרים שלטו ברוב שלבי המשחק, אך הנבחרת של ברנד סטורק ידע לנצל את ההזדמנויות שניתנו לה. מהלך נפלא של קליינהייזלר ושאלאיי בדקה ה-63 הוביל לשער הראשון והלחיץ את השכנה ממערב. האוסטרים יצאו להתקפה עם כל הכלים, הפקירו את ההגנה ושטיבר ניצל את זה כדי לכבוש את השער השני של נבחרתו.


ההונגרים הבטיחו כמעט בוודאות את העלייה לשלב הבא, בעוד שאוסטריה יאלצו לחפש את הנקודות במשחק הבא מול פורטוגל.


הרכבים 


אוסטריה: רוברט אלמר; כריסטיאן פוכס, אלכסנדר דראגוביץ' (הורחק/ 66), פלוריאן קליין, מרטין הינטרגר; דויד אלאבה, יוליאן באומגרטלינגר, מרטין הרניק (אלסנדרו שוף/ 78), זלאטקו יונוזוביץ' (מרסל סביצר/ 60), מרקו ארנאוטוביץ'; מארק יאנקו (רובן אוקוטי/ 65).


הונגריה: גאבור קיראיי; אטילה פיולה, ריצ'רד גוזמיץ', אדם לנג, תמאש קדאר, זולטן גרה, אדם נאגי;  כריסטיאן נמת' (אדם פינטר/ 89), לאסלו קליינהייזלר (זולטאן סטייבר/ 80), באלאז' דז'ודז'אק; אדם שלאיי (תאמש פרישקין/ 69).


מהלך המשחק

דקה 1
אלאבה ניסה להפתיע את ההונגרים כבר בפתיחה עם בעיטה מרחוק, הכדור כבר עבר את קיראלי, אך הוא מצא רק את הקורה.
דקה 35
יונוזוביץ' קיבל כדור על סף הרחבה, בעט כדור חזר שקפץ על הקרקע והטעה את קיראלי, אך השוער הוותיק זינק טוב והדף לקרן.


קיראלי. זה לא הגיל, זה התרגיל (gettyimages)
דקה 42
דז'ודז'אק נותר לבד מול אלמר, אך בעט לא מדויק והכדור יצא לחוץ.
דקה 55
דז'ודז'אק בעט כדור חזק מ-25 מטר, אך אלמר זינק טוב והדף לקרן.
דקה 60

דקה 62
הונגריה עלתה ליתרון 0:1: קליינהייזלר ושאלאיי בדאבל פס נפלא, הותירו את חלוץ האנובר לבד מול השוער, שאלאיי לא התבלבל ומצא את הרשת.שאלאיי. ידע לסיים את המהלך (gettyimages)
דקה 86
הונגריה עלתה ליתרון 0:2: האוסטרים תקפו והשאירו את העורף חשוף. סטייבר קיבל את הכדור ברחבה, לא התבלבל מול אלמר וכבש את השני של נבחרתו.


סטייבר. ידע להיות במקום הנכון ובזמן הנכון (gettyimages)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ