דאבור: רוצה לעבור לליגה גדולה תוך שנה-שנתיים

שילמו עליו הרבה |
החלוץ ל-103FM: "אוסטריה זו תחנה חשובה בדרך למעלה. דמארי המליץ"

מואנס דאבור רשם בקיץ את אחת ההעברות הגדולות אי פעם של שחקן ישראלי, לאחר שרד בול זלצבורג האוסטרית שילמה לגראסהופרס ציריך לא פחות משישה מיליון יורו עבורו. החלוץ, שסיים את העונה כמלך השערים ומלך הבישולים, ונבחר לחלוץ המצטיין בליגה, שבר בכך גם שיא העברות של המועדון החדש שלו.


"יש לחץ, זה לא סוד. שילמו הרבה כסף בשביל להביא אותי ויש כמובן המון ציפיות", סיפר דאבור בראיון לתכנית הספורט של 103FM. "אני אעבוד קשה כדי להצליח באוסטריה. דיברתי עם עומר דמארי וגם עם רועי קהת והם סיפרו לי הרבה על הליגה. עומר סיפר לי על רד בול, הוא אמר לי שזה מועדון ענק שיש בו את כל התנאים בשביל להצליח".

 


בנוסף לכך, שלל דאבור לחלוטין את האפשרות שיפתח את העונה באוסטריה ברגל שמאל. "לא לכבוש שערים בהתחלה? אני לא חושב על זה, זה לא בא בחשבון. התחושות וההרגשות שלי הן שהולך להיות טוב. אני רק מחכה למשחקים כדי לעשות את הדבר שאני הכי אוהב לעשות".המליץ ואמר שיש ברד בול את כל התנאים להצלחה. דמארי (gettyimages)


שמו של דאבור נקשר בעבר לקבוצות בבונדסליגה וגם בליגה הרוסית, והוא אפילו הגיע לסיכום עם פאלרמו האיטלקית, אך ההעברות נפלו פעם אחר פעם בגלל הדרישות הכספיות המופרזות של השוויצרים. לבסוף עבר דאבור לאוסטריה הצמודה לשוויץ, והוא משוכנע שהליגה האוסטרית אינה ירידה ברמה: "אם הכל יילך כמו שצריך אני מקווה שתוך שנה או שנתיים אני גם אעשה את הצעד הבא לליגה גדולה יותר. אני לא מרגיש פספוס, זאת תהיה תחנה ממש חשובה עבורי כדי להתחזק בשביל לשחק בליגות היותר גדולות".


לבסוף, סיכום דאבור: "עכשיו אני צריך להתמקד במשימות של רד בול זלצבורג. המטרה שלנו היא לעלות לשלב הבתים של ליגת האלופות". רד בול תתחיל את הופעותיה בשלב השני של מוקדמות ליגת האלופות בעוד כחודש בדיוק, והיא עשויה לפגוש שם את האלופה הישראלית הפועל באר שבע.רוצה להתמקד בליגת האלופות. דאבור (אודי ציטיאט)

 

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • בני סכנין
    1
    מכבי חיפה
    0
    Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ