תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

עוד אחד שחוזר: עידן ורד סיכם לעונה בבית"ר

חוזר לבירה. ורד | צילום: דני מרון
אחרי החתימה של מויאל, גם הקשר שב לבירה. מיכאל אוחנה מועמד

לאחר שצירפה את הקשר קובי מויאל, בית"ר ירושלים החזירה בן אובד אחר הביתה. עידן ורד סיכם את תנאיו לאחר שיחה עם אלי טביב ויחתום רשמית על החוזה ביום שני, אז הוא עתיד לנחות בישראל. לוורד גם תהיה אופציה לעונה נוספת.

 

כזכור, ורד שיחק לאחרונה באוטווה מליגת המשנה בארצות הברית, כאשר עוד לפני כן שיחק בכוכב האדום בלגרד. בסוף העשור הקודם שיחק הקשר שתי עונות בבית"ר ירושלים, ממנה עבר למכבי חיפה בקיץ 2010. 

 

 

מלבד ורד, גם גיא מלמד צפוי להצטרף לבית"ר ירושלים, זאת לאחר שהבעלים שוחח על כך עם בן שמעון ושמע ממנו המלצה על החלוץ הצעיר. טביב עצמו רצה עוד לפני מספר חודשים את החלוץ אך מה שמונע כעת את העסקה הוא דמי ההשבחה הגבוהים על השחקן המוערכים ב-1.2 מיליון שקלים. בסביבת המועדון טוענים כי מלמד יחזור עד לסוף השבוע מחופשה פרטית ואז העניין יצבור תאוצה כאשר אם יצליחו לסגור על דמי השבחה בגובה של 600-700 אלף שקלים, מלמד עשוי לסגור בבירה.

 


גם הוא צפוי להצטרף. מלמד (ערן לוף)

 

שחקנים בבית"ר ירושלים הביעו תמיהה על כך שטביב לא מוכן להשקיע כספים בהבאתו של אלירן עטר לבירה, לאחר שהתפנה סכום משמעותי עם עזיבתו של ניקיטה רוקאביצה. "אם אלירן לא יצטרף נהיה חלשים בצורה משמעותית מהעונה שעברה. מלבדו אין שוברי שוויון בשוק ההעברות", אמר אחד השחקנים.

 


אוחנה, מחוזר בבירה (אודי ציטיאט)

 

שם נוסף שעלה כאופציה לרכש הוא מיכאל אוחנה, קשרה של מ.ס אשדוד, אך למרות הרצון לראותו בבירה נדמה כי ג'קי בן זקן לא ימכור את הקשר המוכשר לקבוצה בארץ.

 

בנוגע למויאל, הקשר חתם רשמית בבית"ר ירושלים ויצטרף למחנה האימון של הקבוצה בהונגריה שם יפגוש את חבריו החדשים. הקשר יקבל את הספרה 21 אותה שמר לו איש המשק, מאיר הרוש וינסה לשחזר את ימיו בבירה.

 

בגזרת העוזבים לירוי צעירי, דניאל אסקלינג ונס זמיר הצטרפו באופן רשמי לניסו קפילוטו ודושאן מאטוביץ' כאשר אליהם צפויים להצטרף גם דני פרדה ורועי זיקרי. צעירי זוכה להתעניינות ממספר קבוצות כאשר בסביבתו מעריכים כי בתחילת השבוע הבא תתקבל החלטה בעניינו.

 


צעירי, לא ימשיך בבירה (עדי אבישי)

 

שחקן נוסף שהאופציה עליו פגה הוא אלעד גבאי כאשר בעניינו טביב המתין לתום האופציה על מנת להפחית בעלויות המגן. במידה וטביב היה מממש את האופציה הרי שהוא היה צריך לשלם את הסכום הנקוב המוערך ב-110 אלף דולרים כאשר הבעלים לא מעוניין לשלם לשחקן יותר מ-90 אלף דולר.

 

עניין זה מצטרף לסוגיית ניסו קפילוטו ודושאן מאטוביץ' שגם אותם רצה המאמן והבעלים החליט ללכת בניגוד להחלטת המאמן.

 

שחקנים שעזבו את הקבוצה העידו: "כרגע אלי קובע הכל ורן לא באמת פקטור בעניין הרכש. נראה איך הם יצליחו להמשיך ככה".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ