תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בידיים ריקות: דני עמוס מתרחק מהפועל חיפה

ישחק בחו\ל? עמוס |
השוער מעדיף לנסות את מזלו מעבר לים. את מי האדומים יביאו במקומו?
קיץ לא קל עובר על הפועל חיפה. לצד לא מעט שיחרורים הקבוצה לא מצליחה לשים את היד על השחקנים אותה היא רוצה, ושבועיים לפני פתיחת האימונים הצליחה להחתים רק שחקן אחד, הבלם ניסו קפילוטו. 
 
לאחר החתמתו של קפילוטו הודיעה הנהלת המועדון על הישארותם של עאהד עזאם, מיקי יאזו ואלי אלבז בקבוצה לעונה נוספת, כאשר האחרון עשוי לעבור בהשאלה להפועל עכו שמעוניינת בשירותיו. המהלך יצא לפועל רק אם יגיעו עוד שני שחקני התקפה לפחות.
 
 
אלבז מיעט לשחק העונה וכבש שער ליגה אחד בלבד. החלוץ כבר הצהיר בשיחות פרטיות עם מקורביו על כוונותיו לשחק בהרכב פותח כלשהו, גם אם משמעות הדבר היא ירידת ליגה.
 
בנוסף לפרשת פיראס מוגרבי שזיעזעה את אנשי המועדון, היום הודיע דני עמוס לקבוצה שהוא מעדיף לממש את האופציות בחו״ל, וזאת לאחר ההתקדמות המשמעותית במו״מ שהיה איתו. לאחר ירידת שמו של עמוס מהפרק, השמות החדשים לחיזוק השער הם רן קדוש ואופיר מרציאנו.
 

יעבור לכרמל? מרציאנו (gettyimages)
 
ניב אנטמן כבר הביע את רצונו לעזוב את הקבוצה, אם לא יתפוס את עמדת השוער הראשון. אבל אם יובטח לו לשחק מספר דקות רב השחקן ישאר במועדון, אנטמן הצהיר לא פעם שחלומו הוא להיות השוער הראשון של קבוצת נעוריו.
 
עוד בגזרת הרכש, מוחמד כליבאת לא ממהר לקדם את המו״מ עם האדומים ונראה כי הוא מעדיף להמשיך במכבי פתח תקווה. במועדון בונים על הבאת שני זרים לעמדות קדמיות, בתוספת קשר אחורי.
כאמור, להפועל חיפה יש זר אחד בלבד שישחק בוודאות בעונה הבאה, הבלם ברונו פניירו.
 
סוגיית האיצטדיון אמורה להיפתר עד פתיחת האימונים, כאשר הסיכויים של סמי עופר גדולים יותר, למרות הרצון לשחק באיצטדיון קטן וביתי יותר כמו זה בעכו, שמתאים למידות האוהדים של האדומים מחיפה.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ