תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

עדיין כאן: הקאבס כפו משחק 7 בסדרת הגמר

לברון ג'יימס. מי היה מאמין? |
קליבלנד ניצחה 101:115 את גולדן סטייט. 41 ללברון, קרי הורחק לקראת הסיום

קשה היה למצוא אדם אחד שהיה מהמר שהסדרה הזאת תסתיים במשחק מכריע לאחר שני המשחקים הראשונים בסדרה, אך הלילה (שישי) קליבלנד עשתה את ה(כמעט) בלתי אפשרי לאחר ניצחון 101:115 על גולדן סטייט וכפתה משחק שביעי.

 

הווריורס קיבלו את דריימונד גרין לאחר שחזר מהשעיה של משחק אחד, אבל זה היה אקדמי בלבד. הקאבס ברחו כבר מהרבע הראשון, פתחו פער של 20 נקודות לאחר 12 דקות (11:31), ולא הביטו יותר לאחור. הווריורס ניסו לעשות קאמבק במהלך הרבע השלישי, אבל זה כבר היה מעט מידי ומאוחר מידי.

 

 

האירוע המוזר של המשחק הגיע שלוש וחצי דקות לסיום, כאשר השופטים הרחיקו את סטף קרי עם עבירה טכנית. ה-MVP של הליגה סבל מבעיית עבירות לאורך המשחק, כעס לאחר שנשרקה לחובתו העבירה החמישית וזרק את מגן השיניים שלו, מה שגרר עבירה טכנית וסיום מוקדם של הערב. הוא לא צפוי להחמיץ את המשחק המכריע.

 

לברון ג'יימס המשיך להיות הכוח המניע של הקאבס עם 41 נקודות, קיירי ארווינג הוסיף 23 וטריסטן תומפסון טרם דאבל דאבל של 15 נקודות ו-16 ריבאונדים. קרי סיים את הערב עם 30 נקודות וקליי תומפסון סיים עם 25, אך הם לא קיבלו עזרה מהחברים. זה יהיה חייב להשתנות אם הם רוצים לשמור על התואר.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ