תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קרי: "אתעשת", אישתו זעמה: "מכור", והתנצלה

קרי נסער אחרי ההרחקה |
הווריורס סוערים אחרי הרחקת הכוכב. קר הגן: "היו לו את כל הסיבות לכעוס"

רק לפני שישה ימים, גולדן סטייט הייתה בדרך הבטוחה לעבר זכיה שניה ברצף באליפות. הווריורס ניצחו בקליבלנד, עלו ליתרון 1:3 בסדרה, וידעו כי אף קבוצה בגמר לא שמטה יתרון כה מבטיח. שני משחקים אחר כך, הסדרה בשוויון 3:3, והאלופה חוזרת הביתה למשחק שביעי כשהיא הכל, חוץ מרגועה.

 

זאת אחרי עוד תבוסה, הפעם 115:101 (ההפרש, אם כבר, משקר לטובתה), כשלברון ג'יימס שוב מראה מי השחקן הטוב בעולם עם 41 נקודות, 8 ריבאונדים, 11 אסיסטים ו-4 חסימות, כולל אחת משפילה על סטף קרי, ה-MVP המכהן ומי שנתפס כיורשו. וקרי, שרגיל להיות הדרלינג של הליגה, עמד גם במוקד המחלוקת במשחק 6.

 

הפגין עליונות. שוב. לברון (AFP)

 

 

כאשר לחובתו חמש עבירות, 4:22 דקות לסיום ובפיגור 12, לברון סחט ממנו (בשריקה גבולית) את השישית וגרם לו לאבד את העשתונות. קרי הגיב בזעם, צעק על השופט והטיח את מגן השיניים שלו, שפגע באוהד בשורה הראשונה, על כך הגארד התנצל, אך הורחק מיידית.

 

קרי שולח אצבע מאשימה, לפני שירד לחדר ההלבשה (AFP)

 

מי שלא נותרה שקטה היא אישתו של סטף, עיישה, שמיד גיבתה את בעלה בטוויטר ותקפה נחרצות את הליגה, וטענה כי ישנם מניעים לא ספורטיביים להחלטות הללו. "איבדתי את כל הכבוד. מצטערת, אבל זה בברור מכור, לא יודעת אם בשביל כסף או רייטינג. אני לא אשתוק".

 

הציוץ הזועם של קרי, לפני שמחקה אותו (צילום מסך)

 

עיישה כנראה הבינה שחצתה את הגבול, מחקה את הציוץ ומיד לאחר מכן תיקנה את עצמה: "אני מתנצלת, איימו לעצור את אבא שלי בכניסה למשחק מסיבות גזעניות. אני מתנצלת. אני בסדר עם זה שהפסדנו, קשה לי שתוקפים את המשפחה שלי".

 

"זרקתי את המגן בעבר", הבהיר קרי אחרי המשחק, "בדרך כלל אני מכוון לשולחן המזכירות. הפעם פספסתי. בטוח שלא ניסיתי לזרוק את זה על אוהד". בהמשך התייחס הגארד לשיפוט: "לא חשבתי ששתי העבירות האחרונות שנשרקו לי היו מוצדקות. זה בהחלט מתסכל לצאת בשש עבירות ולא להיות במשחק כה חשוב על הפרקט עם הקבוצה, לכן הרגשות גברו עליי, אבל אני אתעשת עד המשחק הבא".

 

קרי ואישתו. הכוכב מבטיח להתעשת (AFP)

 

"היו לו את כל הסיבות לכעוס", הגן סטיב קר על הכוכב שלו. "הוא ה-MVP של הליגה, נשרקו לחובתו שש עבירות, השלוש האחרונות היו פשוט מגוחכות. אני שמח שהוא זרק את מגן השיניים, הוא צריך היה לכעוס". "אני רוצה להבהיר, לא הפסדנו בגלל השופטים", הוסיף מאמן גולדן סטייט. "הם פשוט שיחקו הרבה יותר טוב מאיתנו, הגיע לקליבלנד לנצח".

 

תומך בכוכב שלו. קר (AFP)

 

"היינו אגרסיביים", החברים לקבוצה והמאמנים עזרו לי", הסביר לברון ג'יימס את הניצחון וההופעה הנפלאה שלו. "סטף שחקן גדול, הם הקבוצה הכי טובה בליגה בזכות. אבל גם לנו יש גאווה, אנחנו נהנים מהרגע". לברון גם הבטיח להמשיך באותה צורה: "אתן את כל מה שיש לי גם במשחק שבע". על כך שאף קבוצה לא חזרה מפיגור 3:1 בגמר, ג'יימס הגיב בקיצור: "שיאים נועדו שישברו", ואז דאג לאחל למראיין קרייג סייגר בריאות ואריכות ימים.

 

לברון וסייגר. כוכב וג'נטלמן (AFP)

 

טיירון לו, שהחליף במהלך העונה את דייויד בלאט, דאג להחמיא לכוכב הגדול שלו. "לברון היה לברון", אמר בפשטות מאמן קליבלנד, "הוא אחד הגדולים ביותר בכל הזמנים".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ