תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"הכל בסדר עם קייליני, אחרת הוא היה בביה"ח"

"הכל בסדר עם קייליני, אחרת הוא היה בביה"ח"
זלאטן הפסיד לאיטליה וירה כהרגלו. קונטה: "היינו ראויים לזה בלי ספק"

נבחרת איטליה הצטרפה לצרפת והבטיחה מקום בשמינית גמר היורו אחרי 0:1 דרמטי על שבדיה. המתאזרח אדר השכיח משחק לא טוב עם שער נהדר אחרי בישול של סימונה זאזה ואנטוניו קונטה יכול לחייך.

 

אם לפני הטורניר עוד רבים זילזלו ב"סקוואדרה אזורה" הגיעו שני המשחקים הראשונים בטורניר והוכיחו כי אין מחיר לניסיון. אנטוניו קונטה טרם הפסיד כמאמן הנבחרת ועם מאזן של תשעה ניצחונות ושלושה תוצאות תיקו הוא בהחלט יכול להסתובב גאה.

 

 

"לא נתנו להם שום הזדמנות, היינו ראויים לנצחון הזה בלי שום צל של ספק", אמר המאמן המאושר בסיום. "אני גאה בשחקנים שלי".

 


קונטה והחניכים חוגגים, עדיין לא מנוצח (Gettyimages)

 

"יש לי סגל כל כך נחמד שאני אפילו מתאכזב לכעוס לפעמים. אנחנו מודעים למוגבלויות שלנו. נגיע כדי לנצח את אירלנד גם עם יהיו שינויים", סיכם.

 

כובש שער הניצחון, אדר הברזילאי המתאזרח שלא ממש נספר באינטר אמר: "קונטה דרש שנשתפר בהפסקה. היינו ראויים לזה. אין משחקים קלים וראינו את זה. השתפרנו והניצחון זה מה שחשוב".

 

מנגד, זלאטן איברהימוביץ' שטרם מצא את הרשת ביורו ונבחרתו גם לא סיכנה ממש את השער אמר לגבי העימותים עם ג'יורג'יו קייליני האיטלקי: "הכל בסדר, אם לא, אז הוא היה בבית חולים", סיפק הצהרה כמו שרק הוא יודע.

 


אל תספידו אותם (Gettyimages)

 

"נגד נבחרת כמו איטליה, עם כל הגדולה שלהם אתה חייב להיות מרוכז 90 דקות, 89 לא מספיקות. צריך להיות זהיר במשחק כולו", סיכם הכוכב השבדי שקרוב לסיום דרכו בטורניר.

 

בסיום השוער אנדרס איסאקסון סיפק את תמונת היום כשבנו לא יכול היה לעצור את הדמעות ואביו חיבק אותו.

 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ