תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קיין וסטרלינג יודחו. הודג'סון עצבני על בייל

קיין וסטרלינג יודחו. הודג'סון עצבני על בייל
אנגליה תבצע מהפכה בהתקפה מול סלובקיה. ולמה המאמן תקף קולגה?
אנגליה עומדת בפני מיני-מהפכה בחלק הקדמי לקראת משחק הנעילה בשלב הבתים, ביום שני מול סלובקיה (21:50, שידור ישיר בספורט2). הארי קיין וראחים סטרלינג המאכזבים צפויים לרדת לספסל ואת מקומם יתפסו דניאל סטארידג' וג'יימי וארדי, שנכנסו בתחילת המחצית השניה וסידרו ניצחון 1:2 על וויילס.
 
רוי הודג'סון לא אישר שאכן יבצע את השינויים הללו, אבל שלח רמז עבה כשאמר: "יש לפעמים שחקנים שאתה בטוח שהם יהיו הכוכבים שלך בטורניר ואז מתברר שהם לא מצליחים ודווקא אלה שרק היו אמורים לתת לך עזרה הופכים להיות השחקנים החשובים שלך". 
 
 
בתוך כך, העיתונאים מציינים שהודג'סון נראה מתוח במיוחד לפני המשחק והלחץ עשה לו רע. פאביו קאפלו, מאמן הנבחרת בעבר, התייחס לנושא: "הלחץ על מאמן נבחרת אנגליה הוא מטורף. ככל שלא מצליחים ככה הלחץ הולך וגדל בכל טורניר. ככל שמפטרים מאמנים המאמן החדש מרגיש על גבו יותר משא ולחץ. לדעתי זה אחד הג'ובים הכי קשים שיש. הגיע הזמן שהם יזכו או יצליחו להגיע לשלבים הגבוהים וישחררו קיטור".
 

הצליח לעצבן את האנגלים. בייל (gettyimages)
 
עד המשחק עם סלובקיה בתקשורת האנגלית עדיין חוגגים את הניצחון על וויילס ובין היתר נחשף שם שהודג'סון תקף בשיחה עם אנשי הצוות שלו את מאמן היריבה כריס קולמן וכינה אותו "לא מקצוען". הסיבה: לטענת הודג'סון, מאמן נבחרת וויילס היה צריך למנוע מגארת' בייל ללגלג על אנגליה במסיבות העיתונאים. 
 
אגב, אותם דברים של בייל ("לאף שחקן של אנגליה אין מקום בוויילס") כנראה עזרו לנבחרת שלושת האריות. וויין רוני, הקפטן, וג'ו הארט שוחחו ארוכות עם חבריהם וניסו "להדליק אותם" בעקבות האמירות של כוכב ריאל מדריד. בייל אמנם כבש והעלה את נבחרתו ליתרון, אבל אתם כבר יודעים כיצד הסתיים המשחק.
 

לא שכח את דבריו של בייל (gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ