תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מסי: שיאים אישיים? רוצה לזכות בתואר בנבחרת

מסי: שיאים אישיים? רוצה לזכות בתואר בנבחרת
כוכב ארגנטינה השווה את שיא השערים בנבחרת: "יותר חשוב לי לזכות בקופה"

ארצות הברית על הרגליים. ארגנטינה תפגוש את הנבחרת האמריקנית אחרי 1:4 על ונצואלה והעניין אצל מארחת הקופה תופס תאוצה לקראת חצי הגמר. מהתואר "מייקל ג'ורדן של הכדורגל העולמי" ועד "יצירת אומנות של ליאונרדו דה וינצ'י", כינו בעיתונים את ההצגה של ארגנטינה וחימום המנועים למאני-טיים.

 

מסי שפתח לראשונה בטורניר היה בשיאו עם שער ושני בישולים. מסי רחוק 90 דקות מגמר שלישי רצוף של ארגנטינה בטורניר גדול ואולי הפעם גם יזכה בו.

 

 

מסי השווה את שיאו של גבריאל באטיסטוטה עם 54 שערים במדי הנבחרת שנקבע ב-2002. "זה כבוד גדול להשוות את השיא של באטיגול, אבל אני שמח יותר שעלינו לחצי הגמר. אני פחות מתעסק בשיאים אישים. אני מרוכז בעובדה שאפשר להגיע לגמר שלישי רצוף בטורניר גדול והפעם נרצה לזכות בו, זה דבר יותר חשוב מאשר להיות מלך השערים", סיפק הפרעוש הסביר.

 

"אני אוהב את האופי של הנבחרת הזו והעובדה שאנחנו יכולים לשחק טורניר שלישי רצוף בגמר אומרת הרבה עלינו. למרות שלא זכינו בתארים אנחנו לא נותנים להישג הזה חשיבות גדולה מספיק. עכשיו אנחנו מקווים שגמר שלישי יבוא לנו גם המזל", הוסיף.

 

על המשחק עם ארצות הברית אמר: "זה לא הולך להיות קל. ארה"ב נבחרת טובה, מנסה להתקיף ומשחקת כדורגל חיובי. הצופים יהיו איתה. אנחנו צריכים לעשות מה שעשינו עד כה והנבחרת משחקת טוב יותר ממשחק למשחק".

 


מסי חוגג, מעדיף תואר אחד (AFP)

 

גם גונסאלו היגוואין שכבש צמד והגיע ל-29 שערים במדי הנבחרת אמר: "ארה"ב נבחרת שלא נותנת לך לנשום. זו נבחרת חזקה שמגיע לה כבוד. אני מקווה שנפגין משחק טוב ונעלה לגמר".

 

המאמן, חרארדו מרטינו הזהיר: "כרגע אנחנו צריכים להיות מפוקסים בחצי הגמר. קודם נעבור את ארצות הברית ואז נחשוב איך לא לחזור על ההפסד בגמר המונדיאל והקופה אמריקה הקודם. הם ברבע בזכות ולכן אנחנו צריכים להיזהר. היה להם בית קשה מאוד, הם התחילו את הטורניר עם הפסד וזה רק מראה עד כמה התקדמו. אנחנו לא צריכים להתייחס לעובדה שיש להם שחקנים מושעים. הם הנבחרת המארחת וזה נותן להם יתרון".

 

ניקו גאייטן שסיכם בשבוע החולף את העברתו לאתלטיקו מדריד על חשבון המשבצת של אנחל די מריה הפצוע נפגע בעצמו ובארגנטינה חוששים כי ייעדר.

 


היגוואין, גם הוא סיפק את הסחורה (AFP)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ