תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בני יהודה פנתה למלמד. תורג'מן וראלי בדרך

גיא מלמד | צילום: אריאל שלום
החלוץ סיים חוזהו במכבי פ"ת. בלמים זרים הוצעו לכתומים של אריק בנאדו
בני יהודה מעוניינת בצירופו של חלוץ מכבי פתח תקוה גיא מלמד, שכבר קיבל פניה מהכתומים. השחקן בן ה-23, שכבש שישה שערי ליגה בעונה החולפת, סיים את חוזהו ובקבוצה ממלאבס עדיין ממתינים לו, אך מי שמנסה לרכוש אותו היא הקבוצה של ברק אברמוב. שיחות בנושא כבר החלו ופניה נעשתה לסוכנו גלעד קצב. 
 
המכשול בפני העסקת ההחתמה הוא דמי ההשבחה הגבוהים שייאלצו הכתומים לשלם עבור מלמד, סכום שעשוי להגיע לסביבות מיליון שקלים. יש לציין כי גם בית"ר ירושלים מגששת בעניינו של החלוץ, שמבוקש גם בקבוצות מאירופה. 
 
 
במועדון מנסים להגביר את ההכנות ולאחר צירופו של יהונתן כהן ופיצוץ המשא ומתן מול רומאריו פיראס, בבני יהודה מנסים לזרז את נושא הרכש לקראת פתיחת האימונים. אלון תורג׳מן, חלוצה של הפועל תל אביב בעונה האחרונה, קרוב להצטרף. "מירב הסיכויים שכבר בימים הקרובים אלון תורג׳מן יהיה שחקנה של בני יהודה", אמר גורם המעורב במגעים, כאשר גם עוז ראלי נמצא בתכניות וקרוב לחזרה לשכונה.
 
בנוסף, לאחר עזיבתו של דין מורי לבית"ר ירושלים, בקבוצה רוצים בלם זר שיאייש את התפקיד. מספר שמות כבר הוצעו למועדון ובבני יהודה בוחנים את האופציות. שחקן נוסף שבתכניות של אריק בנאדו הוא שחר הירש, אך החלוץ דורש כ-100 אלף דולר כשכר עונתי והוא מתרחק מהשכונה. 
 
״אנשים חושבים שבגלל שברק חדש ולא מנוסה, אז אולי יהיה קל להכניס אותו להרפתקאות ולהוציא כסף רב על עסקאות. כולם יראו בסוף שלא משנה כמה זמן זה ייקח, ברק אברמוב יבנה קבוצה טובה", אמרו לספורט1 בסביבת הבעלים. 
 
בינתיים, אברמוב ממשיך עם אורי מאיש ממשיך בשיקום מחלקת הנוער של המועדון. בקבוצה מינו את דורון שיקו להיות יועץ חינוכי-חברתי, תפקיד ראשון מסוגו שמנוסה במחלקת נוער כלשהי. משימתו תהיה עבודה בתחום החברתי עם ילדים בעלי קשיים ובנוסף לתת מענה מול ההורים והמאמנים. מי שמונה לתפקיד מאמן קבוצת הנוער הוא איציק ברוך, כאשר על תחום הכושר יהיה אחראי דוקטור איציק בן מלך.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ