תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גארי קגלמאכר סיכם והחל להתאמן בחיפה

קגלמאכר. נפרד כעבור עונה | צילום: ראובן כהן, אתר מכבי חיפה
האורוגוואי עדיין לא קיבל את השחרור הבינ"ל. שחר יחליט אם יהיו 6 זרים

למרות ההסכם שנחתם אתמול (שני) בין מנהלת הליגה לארגון השחקנים, יעקב שחר ממשיך לעמוד בראש המתנגדים לחוק שש הזרים, שעשוי להיות מאושר בהתאחדות לכדורגל בסוף החודש. אם החוק יעבור כצפוי, ההחלטה תהיה של הנשיא אם להמשיך עם חמישה הזרים או להחתים זר שישי, שלטענתו יפגע בקידומם של שחקנים צעירים בוגרי מחלקת הנוער.

 

ההחלטה אמורה להתקבל בקרוב לאור העובדה שבתוך ימים ספורים בקבוצה יהיו חתומים שבעה זרים. היום הצטרף לאימונים האורוגוואי גארי קגלמאכר, שכל פרטי החוזה שלו כבר סוכמו ובמועדון ממתינים לטופס השחרור הבינ"ל ממינכן 1860 לפני שיחתום באופן רשמי. במקביל אליו נחת גם הקשר באובונג אקפאי, שכבר סיכם את תנאיו לפני כחודשיים, לאחר שקיבל שחרור מהנבחרת הצעירה של ניגריה.

 

 

בשלב זה הזרים הרשומים בהתאדות הם: ולדימיר סטויקוביץ',מרק ואליינטה, לודוביק אוברניאק, גליינור פלט וניקיטה רוקביצה. למועדון יש זמן עד ה-14 ביולי לרישום הזרים, יממה לפני המשחק הראשון בליגה האירופית. ההערכה היא שעד אז ימצא מועדון שיקלוט בהשאלה את אקפאי, מה שיקל על ההחלטה.

 

קגלמאכר. כבר לבש ירוק (ראובן כהן, אתר מכבי חיפה)

 

הכוונה של המאמן רוני לוי היא לשחרר את השוער הסרבי ולדימיר סטויקוביץ' החתום על חוזה ארוך טווח ולהפקיד את אפודת השוער הראשון אצל אוהד לוויטה. בקבוצה הבהירו כי השוער אופיר מרציאנו, שלא שיחק בשנה האחרונה, אינו בתוכניות של הקבוצה.

 

במקביל, הקבוצה ממשיכה בהכנותיה לקראת היציאה למחנה האימונים והמשחקים בסוף השבוע באוסטריה. למחנה לא יטוסו טאלב טוואטחה, שחר הירש וככל הנראה גם אלירן עטר הפצוע. בקבוצה מקווים להגיע לסיכום על הצטרפותו של אופיר מזרחי מקריית שמונה לפני היציאה למחנה. 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ