תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

שרצקי: ניהול שערורייתי של אבי לוזון בהתאחדות

שרצקי | צילום: עדי אבישי
בעלי ק"ש עם בטן מלאה. על הכוונת השרה רגב, כבירי, ההתאחדות וגם חן עזרא

עירוני קריית שמונה רוצה לשוב בעונה הבאה לצמרת אחרי עונה חלשה. הקבוצה של מוטי איווניר תצטרך לעשות זאת מחוץ לביתה כשבחרה לשחק באצטדיון בסמי עופר.

 

הבעלים איזי שרצקי התייחס בתכנית הספורט של FM103 למעבר לחיפה, לבניית הקבוצה שלו וגם לבעיות בהתאחדות לכדורגל.

 

 

"עדיף לשחק שנה אחת בחוץ ולשפר את האצטדיון. מה זה נתן לי כששיחקתי בנתניה. יש כאן הזדמנות לארח יחד עם הפועל חיפה הצגות של 15 אלף צופים כמו פעם", הסביר את הבחירה. "אני מצפה משרת הספורט והטוטו להשקיע 50 מיליון ש"ח ולסייע לנו לבנות אצטדיון חדש".

 


סמי עופר, הבית של קרית שמונה לעונה הקרובה

 

לגבי תהליך בניית הקבוצה שלו אמר: "הכל די סגור. צירפנו מספר שחקנים. נפגשתי עם חן עזרא ונציגיו ולא החזירו לי תשובה אבל אני שומע שהוא לא מצטרף אלינו. אני אופטימי שנהיה טובים, יש לי מישהו שאני סומך עליו ומכיר אותו 40 שנה", סיפר על איווניר.

 


עזרא, יסכים להגיע לצפון? (דני מרון)

 

"אבי לוזון ניהל בצורה שערורייתית את ההתאחדות. יש מנהל תקין וצריך לעמוד בו. אני שמח שאני לא מעורב בזה", ציין לגבי דרישות ראשי ההתאחדות להדיח את היו"ר קודם מתפקידו.

 


לוזון, "לא עמד בניהול תקין" (עדי אבישי)

 

שרצקי התייחס גם לצרות של הפועל תל אביב בתור מי שמעורב שנים במשרדי ההתאחדות: "כבירי איש מקסים אבל לא יכול להיות שהצהרת ההון שלו נכונה אחרת לו היו לא בעיות לשלם משכורות. אני מאשים בזה את עופר אורליצקי מהבקרה הוא פוגע בשחקנים".

 

"הצהרת ההון שלו לא אמינה", כבירי (אריאל בשור)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ