תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"מודריץ' אמר שראמוס יבעט לצד ימין שלי"

"מודריץ' אמר שראמוס יבעט לצד ימין שלי"
סובאשיץ' ידע למי להודות אחרי הפנדל מול ספרד, שמרגישה מקופחת במיוחד

נבחרת ספרד הייתה הנבחרת המרשימה ביותר של יורו 2016 אחרי שני מחזורים, אך בעטה בדלי כשנכנעה 2:1 לקרואטיה משער של איבן פרישיץ' בדקה ה-87 וסידרה לעצמה מפגש בשמינית הגמר מול איטליה.

 

לה רוחה הייתה יכולה לעלות ליתרון כשקיבלה בעיטת עונשין בדקה ה-72, אלא שהבלם סרחיו ראמוס לא הצליח להכניע את דנייל סובאשיץ' ואלופת אירופה איבדה את פסגת הבית.

 

 

בסיום המשחק נשאל השוער הקרואטי מהו המסר שדאג להעביר לו לוקה מודריץ' הפצוע שישב על הספסל והודה: "הוא קרא לדריו סרנה ואמר לו לא למהר עם הזינוק, כי סרחיו ראמוס יחכה ובסוף יבעט לצד ימין שלי. זה מה שקרה".

 

סובאשיץ' אחרי שמנע מהבלם להבקיע. טיפ מחבר (AFP)

 

מודריץ' כמובן מכיר את סרחיו ראמוס היטב לאור העובדה כי השניים חברים מריאל מדריד, וכשנשאל על כך הבלם השיב: "בשביל להיות אלוף צריכים לנצח את הטובים ביותר. נצטרך ללמוד מהמשחק הזה, להסיק את המסקנות ולשחק מול יריבה קשה יותר בשמינית הגמר".

 

ראמוס ומודריץ' בסיום. הקשר השפיע על התוצאה מהספסל (AFP)

 

המאמן ויסנטה דל בוסקה הוסיף: "זו לא הגרלה טובה, אבל עלינו לשמינית ואף פעם אי אפשר לדעת היכן מחכה הסכנה. קרואטיה שיחקה כמי שהסתפקה בתיקו והכל היה נגדנו".

 

 

מי שספג ביקורות היה השוער דויד דה חאה על השער שספג מרגלי פרישיץ', אך מאמנו יצא להגנתו: "כשמפסידים אז כולם אשמים ביחד, אי אפשר להאשים אותו".

 

עוד לפני המשחק, בעת השמעת ההמנון הספרדי, נתפס ג'רארד פיקה כשהוא מבצע תנועה מגונה, אך הבלם הבהיר באמצעות הטוויטר: "אני תמיד מצליב אצבעות בהמנון, לא צריך לחפש מחלוקות איפה שאין, במקום זה ננסה להיות מאוחדים ולזכות ביורו".

 

אצבע משולשת? תשפטו בעצמכם (טוויטר)

 

 

בקרואטיה חגגו את העובדה כי סיימו בפסגת הבית ומנעו מעצמם מפגש מול האזורי. איבן ראקיטיץ' אמר בסיום: "הנבחרת הטובה בעולם רקדה על המגרש והענישה אותנו בהתחלה, אבל אם נמשיך ככה אנחנו יכולים לעשות דברים יפים. 

 

בעיתון "יוטרני ליסט" נכתב שאת המשחק הזה הספרדים יזכרו עוד הרבה זמן. איבן פרישיץ' אמר: "אני לא הסתכלתי על עצמי במשחק הזה, אבל אני שמח שיכולתי להיות חלק מהנבחרת הנפלאה הזאת שניצחה את ספרד". המאמן אנטה צ'אצ'יץ' הוסיף: "המטרה הראשונה אליה באנו ליורו הוגשמה וזה לעבור לשמינית הגמר. עכשיו הכל פתוח".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ