תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הודג'סון: יש שחקנים שלא הוכיחו את עצמם

| צילום: Gettyimages
באנגליה נטען שהמאמן עשוי לעזוב בעקבות הסיום במקום השני בבית. וויין רוני מאוכזב
אנגליה מתקשה להירגע לאחר שניצחה בשלב הבתים פעם אחת בלבד ובמחזור הסיום איבדה את הפסגה לוויילס.
 
אמנם שלושת האריות עלו לשמינית מהמקום השני בבית ב', אך העובדה כי המנג'ר רוי הודג'סון ביצע שישה שינויים ב-11 במשחק האחרון וספסל את הקפטן וויין רוני, עוררה סערה בממלכה.
 
הודג'סון הבהיר לאחר המשחק כי אין לו חרטות על ההרכב שבחר, אולם לפי ה-BBC הקפטן וויין רוני הופתע מאוד לגלות שהוא מחוץ ל-11 הפותחים ונראה מאוכזב.
 
רוני על הספסל. לא אהב את החלטת המנג'ר (Gettyimages)
 
מעבר לכך שהקפטן נפגע מההתנהלות, בתקשורת אף טוענים כי עתידו של הודג'סון כמנג'ר הנבחרת בספק לאחר שאיבד את הפסגה - ואיתה את ההזדמנות לדרך נוחה למדי בנוקאאוט עד לחצי הגמר במקום לחמוק ממפגשים אפשריים מול גרמניה, צרפת, ספרד או איטליה.
 
הדרך לגמר תהיה כעת קשה משמעותית (AFP)
 
אנגליה ייצרה לא פחות מ-65 מצבי הבקעה בשלושת משחקי היורו שלה עד כה, אבל הבקיעה רק שלוש פעמים. "הייתי אולי מתחרט אם לא היינו שולטים במשחקים ומשחקים טוב", אמר הודג'סון והוסיף, "יש לנו הרבה שחקני התקפה טובים שהראו המון איכויות בדרך לכאן, אבל אף אחד מהם עדיין לא הוכיח שהוא מסוגל לכבוש את השערים שאנחנו צריכים".
 
הודג'סון עם הנדרסון. לא מתחרט על ההרכב (AFP)
 
ביום שני (22:00) תתמודד אנגליה בשלב שמינית הגמר בניס מול סגנית בית ו', אחת מבין פורטוגל, הונגריה ואיסלנד, וסקאוטים של שלושת האריות יגיעו הערב לצפות במשחק בין איסלנד לאוסטריה בפאריס.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ