תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

זלאטן: "יהיה קשה לראות את שבדיה בלעדיי"

זלאטן: "יהיה קשה לראות את שבדיה בלעדיי"
החלוץ פרש מהזירה הבינלאומית: "גאה שייצגתי את המדינה". האגדה נפרדת
תם עידן בכדורגל העולמי. 62 שערים כבש זלאטן איברהימוביץ' ב-115 הופעותיו בנבחרת שבדיה, ואמש הוא נפרד מהמדים הצהובים-כחולים לאחר שנבחרתו סיימה את שלב הבתים ביורו עם שער זכות אחד בלבד, גם הוא עצמי, ונקודה שלא הספיקה כדי להעפיל לשמינית הגמר.
 
זלאטן איברהימוביץ', שיחגוג 35 באוקטובר, ישחק לפחות עוד עונה או שתיים ברמות הגבוהות, ככל הנראה במנצ'סטר יונייטד, אך העדיף לתלות את הנעלים בכל הקשור לייצוג המדינה ולאכזבתו נפרד אחרי הדחה מאכזבת. "זו הייתה גאווה בשבילי לייצג את שבדיה וללבוש את החולצה הצהובה", אמר החלוץ. 
 
 
"יהיה לי קשה לראות את הנבחרת בלעדיי בידיעה שאני לא אהיה שם כדי לעזור. שבדיה זו המדינה שלי", הוסיף החלוץ האגדי שהוריו מבוסניה וקרואטיה.
 
"יהיה קשה לראות את שבדיה משחקת בלעדיי" (AFP)
 
קים קלסטרום והשוער אנדראס איסאקסון ערכו גם כן את משחקם האחרון במדים הצהובים-כחולים של שבדיה, כאשר הקשר רשם 131 הופעות וכבש שישה שערים ואילו השוער שיחק לא פחות מ-133 משחקים. קלסטרום אמר בסיום: "זה יום גדול עבור כולנו. היה מדהים להיות חלק מהנבחרת, אלו הרבה זיכרונות שיישארו איתנו לכל החיים".
 
גם המאמן השבדי אריק האמרן נפרד כראוי מהכוכב הגדול ביותר: "לא יהיה עוד אחד כמו זלאטן איברהימוביץ'. אנחנו מדינה קטנה ואני לא חושב שיהיה שחקן שבדי ברמתו, הוא מיוחד".
 
זלאטן על רקע חגיגות הבלגים. אין עוד מלבדו (AFP)
 
גם קשר נבחרת בלגיה שעלתה לשמינית הגמר על חשבון השבדים, אדן הזאר נפרד מהפנומן השבדי: "זלאטן הוא שם גדול בכדורגל, שחקן שהשיג המון עם שבדיה ועשה איתה דברים נהדרים".
 
הזאר גם התייחס להגרלת שמינית הגמר שסידרה לשדים האדומים מפגש מול הונגריה וענה: "ראינו שהם נתנו פייט גדול לפורטוגל וזה הולך להיות קשה. הם באים ונותנים כל משחק 200 אחוז, אבל כך גם אנחנו".
 
הזאר וזלאטן. כנראה ייפגשו בפרמייר-ליג בעונה הבאה (AFP)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ