תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מקורב למכבי חיפה: עטר ישחק פה או יישב ביציע

עטר. ינסה לשכנע את רוני לוי והמנכ\ל בן דב |
הירוקים לא מתכוונים לוותר על החלוץ. הסכם פשרה הושג עם שמעון אבוחצירה

"אלירן עטר יכול להמשיך ולנדנד ליעקב שחר זה לא יעזור לו", כך אמר מקורב למכבי חיפה בנוגע לניסיונות של החלוץ להשתחרר, כנראה למכבי תל אביב. המקורב אף הוסיף וחידד: "לעטר יש שתי ברירות. או לשחק במכבי חיפה או לשבת ביציע".

 

 

 

 

החלוץ עצמו לא ייצא למחנה האימונים באוסטריה משום שהוא סובל מפציעה בקרסול. בשתי השיחות שקיים עטר עם הנשיא שחר הובהר לו שהוא רצוי במכבי חיפה וכי המאמן רוני לוי בונה עליו כשחקן מרכזי בעונה הקרובה.

 

טוואטחה. אין לו קבוצה (ערן לוף)

 

עטר גם קיבל הצעה משחר לחוזה משודרג וארוך טווח אבל גם זה לא שכנע אותו להישאר. החלוץ מתכוון להיפגש עם המנכ"ל אסף סן דב והמאמן לוי, עוד לפני היציאה למחנה האימונים כדי להמשיך ולקדם את שחרורו.

 

מלבד עטר לא יצאו למחנה באוסטריה גם גליינור פלט (עדיין פצוע), טאלב טוואטחה ושחר הירש (מועמדים לעזוב) ואביחי ידין, המחזיק אמנם בחוזה לעונה הבאה אבל כבר הובהר לו שהירוקים לא בונים עליו. ידין מתאמן בנפרד משאר חבריו לקבוצה. בחיפה טרם קיבלו החלטה בנוגע לאוראל דגני וכן עדיין לא סיכמו על מעברו של השוער עומרי גלזר מהפועל רעננה.

 

בתוך כך הגיע המועדון להסכם פשרה עם החלוץ שמעון אבוחצירה אשר קיבל תוקף של פסק דין וסיים את כל המחלוקות בין הצדדים. "אנחנו מודים לאבוחצירה על תרומתו ומאחלים לו הצלחה בהמשך דרכו", נאמר בהודעה של הירוקים. אבוחצירה יפוצה בסכום שמתקרב למיליון שקלים.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ