תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

עזרא: "מכבי ת"א מועדון גדול, כולם רוצים להגיע"

עזרא: "מכבי ת"א מועדון גדול, כולם רוצים להגיע"
בסביבתו של הקשר טענו: "אין הצעה". גורם המקורב לקהת: "יישאר באירופה"
חן עזרא מתרחק ממכבי תל אביב. למרות השמועות, שנפוצו בעקבות מעברו הצפוי של ערן זהבי לסין, כי קשר מכבי חיפה יהיה החיזוק הישראלי למכבי תל אביב, גורמים רשמים בסביבתו של השחקן עצמו סיפרו לאתר ספורט1 שכרגע אין עסקה: "עד כמה שידוע לנו, אין הצעה ממכבי ת"א, בטח לא משהו רשמי. נראה מוזר וכרגע אנחנו לא יודעים מה קורה עם העניין". 
 
חן עזרא עצמו אמר לספורט1: "מכבי ת"א מועדון גדול ומסודר שכל שחקן היה רוצה להיות בו". הקשר הביע מספר פעמים בעבר את רצונו לעבור לשחק באחת הליגות הגדולות באירופה, אולם לאחרונה הוזכרה מכבי תל אביב כאופציה המובילה עבורו. 
 
 
בקשר לשחקן נוסף שהוזכר כי הוא בדרך לצהובים, רועי קהת, נטען כי גם הוא עדיין לא על הפרק. גורמים בסביבתו של השחקן הצהירו: "רועי קהת לא בדרך למכבי ת"א. לא ידוע למי נוח לפרסם את זה בתקשורת, אבל כרגע הוא נשאר בקבוצה שלו בחו"ל ולא מתקיימים מגעים עם מכבי תל אביב". 
 
עושה רושם שמכבי תל אביב ממתינה לרגע שבו ערן זהבי יחליט סופית אם הוא הולך לסין או נשאר כדי להחליט מה היא עושה. כרגע הכל בהמתנה, כפי שניתן ללמוד מהדברים, וביממה האחרונה עלתה האפשרות שהצהובים יגישו הצעה משופרת בניסיון להשאיר את השחקן בארץ.
 

ערן זהבי, הרבה תלוי במעבר שלו (ערן לוף)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ