תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

צ'אבי: "איטליה היא קצת ברצלונה וקצת אתלטיקו"

צ'אבי: "איטליה היא קצת ברצלונה וקצת אתלטיקו"
כוכב העבר של ספרד לקראת המפגש בשמינית הגמר: "איטלקים אוהבים להילחם"
ספרד תתמודד מול איטליה בשמינית גמר יורו 2016, מפגש שייערך ביום שני הקרוב בפאריס (19:00, שידור ישיר בספורט1). אז בשתי המדינות כבר מחממים מנועים לקראת המשחק וב"גאזטה דלו ספורט" גייסו את צ'אבי, כוכב האדומים לשעבר, כדי לנתח את ההתמודדות. 
 
"יהיה מעניין. ספרד תשלוט כי איטליה מעדיפה שלא לעשות זאת", ניתח צ'אבי. "ההבדל בין שתי הנבחרות הוא שספרד סובלת כשהיא בלי הכדור, אבל האיטלקים לא. הם אוהדים להילחם, זו היריבה הגרועה ביותר שספרד יכולה הייתה לקבל. הם תמיד פחדו מאיטליה". 
 
 
"איטליה היא קצת הסגנון של בארסה וקצת אתלטיקו", המשיך הקשר הוותיק. "צ'ילה והולנד השתמשו מולנו במערך 2-5-3 במונדיאל ונפלנו. זה מערך קשה להתמודדות עבור קבוצה שמנסה ללחוץ גבוה. ניצחנו אותם בפעם האחרונה ביורו, אבל תמיד הרגשנו שאנחנו עלולים להפסיד. יהיה לספרד קשה הפעם".  
 

צ'אבי ודה רוסי, שועלי קרבות (gettyimages)
 
"איטליה מניעה כדור עם אחד מחמישה קשרים או אחד משלושת הבלמים וזה מקשה ליצור עליה לחץ", הסביר צ'אבי. "נראה כאילו נידונו להיפגש שוב ושוב. לשתי הנבחרות זה רע כי מדובר במפגש מוקדם מדי. זה יכול היה להיות חצי גמר או גמר. ההפסד לקרואטיה היה טעות". 
 
מאמן ספרד ויסנטה דל בוסקה תירגל בהרכב שלו את קוקה לצד אנדרס אינייסטה בניסיון לבנות מערך עם קשר יצירתי נוסף. כמו כן, עלתה האפשרות שהספרדים יפתחו עם סרחיו בוסקטס ורביעיית קשרים יצירתית הכוללת את אינייסטה, קוקה, פברגאס וטיאגו.
 

צ'אבי על שער "גאזטה דלו ספורט"
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ