תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גולסה: מיגל ויטור בלם מצוין. הוא ישדרג את ב"ש

בדרך לבירת הנגב? ויטור | צילום: gettyimages
הקשר על השחקן שמועמד לאלופה ועימו שיתף פעולה בפאוק סלוניקי
למרות הניסיונות הרבים של הצוות המקצועי לחזק את הסגל, הפועל באר שבע צפויה לצאת למחנה האימון בפולין בעוד יומיים ללא חלוץ ובלם זרים. לפחות בלם ישראלי הבטיח את עתידו במועדון.
 
מיגל ויטור, הבלם הפורטוגלי של פאוק סלוניקי, קרוב לסיכום אצל האלופה ועשוי לחבור לקבוצה במחנה. בינתיים, אייל גולסה, קשר פאוק, התייחס לאפשרות שוויטור יחתום בב"ש: "מיגל בלם מצוין, הוא מהיר וחזק. שחקן שפתח בהרכב של פאוק ישדרג כל קבוצה בישראל".
 
 
בנוסף, מחפש ברק בכר לשדרג את הסגל בחלוץ זר, אלא שנכון לעכשיו אלונה ברקת אינה מוכנה להשקיע סכומים גדולים בדמי העברה. בעקבות כך, מירב המאמצים מופנים לעבר שחקנים חופשיים. 
 
מאמין במיגל ויטור. גולסה (gettyimages)
 
בתחילת השבוע הבא צפויה להתקבל החלטה בהתאחדות לכדורגל בעניין חוק ששת הזרים. במידה שהחוק יעבור ז'אורז'יניו, קשרה הברזילאי של בני סכנין, צפוי להגיע לבירת הנגב - כפי שפורסם לראשונה באתר ספורט1. 
 
כאמור, בלם ישראלי כבר הבטיח את עתידו. מדובר בלואי טאהא, שהאריך את ההתקשרות עם הפועל באר שבע וישחק במדיה בשלוש השנים הקרובות. הוא מצטרף למגן הנבחרת בן ביטון שהאריך את חוזהו מוקדם יותר השבוע.
 
שריף טירספול, היריבה של האלופה הישראלית במוקדמות הצ'מפיונס, יצרה קשר עם אנשי באר שבע והודיעה להם כי משחק המוקדמות שהם יארחו ישוחק בשעה 20:00.
 
מחפש חיזוק. ברק בכר (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ