תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מסי: "המתנה הגדולה ביותר? זכיה בקופה"

מסי: "המתנה הגדולה ביותר? זכיה בקופה"
כוכב ארגנטינה מתכונן לגמר החוזר מול צי'לה: "רוצה לשנות את הנרטיב שלי"

שנה חדשה גמר ישן. ארגנטינה וצ'ילה יפגשו בלילה שבין ראשון לשני (שידור ישיר בספורטHD1 החל מ-02:50) לגמר הקופה סנטנריו, בשחזור של הגמר מהשנה שעברה, אז ניצחו האדומים בדו קרב פנדלים, והניפו את התואר החשוב בדרום אמריקה בפעם הראשונה בהיסטוריה.

 

גם בצד השני, רוצים לסיים בצורת של 23 שנים של כישלונות בטורנירים גדולים, כשארגנטינה תעלה כפייבוריטית לגמר שלישי ברציפות בשלוש השנים האחרונות. כמו בשנה שעברה, גם הפעם כל העיניים יהיו על ליאו מסי שיתבקש להביא תואר גדול, אם ירצה להתקרב למעמד שיש לדייגו מראדונה במדינה.

 

 

"הפרעוש", שחגג יום הולדת 29 ביום שישי יודע מה המשימה שלפניו: "המתנה הגדולה ביותר שאני יכול לקבל ליום ההולדת היא זכיה בקופה. הנבחרת הזאת ראויה לזה. אין דבר שישמח אותי יותר מלשנות את ההיסטוריה ולזכות בתואר עם ארגנטינה". אגב, מראדונה עצמו הצהיר שבמידה והנבחרת לא תזכה בתואר "אסור להם לחזור למדינה".

 

מראדונה. "אם הם לא זוכים אסור להם לחזור למדינה" (gettyimages)

 

"אני לא יודע אם זאת ההזדמנות האחרונה שלי לזכות בתואר עם ארגנטינה", המשיך מסי, "אבל אין ספק שאנחנו חייבים לנצל את הסיטואציה שאנחנו נמצאים בה. זה הגמר הרביעי שאני משחק בו עם הנבחרת הבוגרת ואני אני רוצה לשנות את הנרטיב שלי עם זכייה בתואר".

 

זה לא יהיה המפגש הראשון בין שתי הנבחרות בטורניר, לאחר שאלביסלסטה ניצחו במשחק הראשון בשלב הבתים 1:2, במשחק בו נעדר מסי וכוכב המשחק היה אנחל די מריה. קשר פ.ס.ז' ייעדר מהגמר לאחר שלא קיבל אישור לשחק מרופא הנבחרת.

 

עם זאת, מסי עצמו לא חושש מהיעדרותו של הכוכב השני של ארגנטינה: "אנחנו מגיעים לגמר הזה בכושר מדהים. אנחנו נצטרך להוכיח את זה מול נבחרת מצוינת, זה יהיה קשה, אבל אנחנו בטוחים בעצמנו. מה יקרה אם נפסיד בגמר? זאת תהיה אכזבה, אבל בהחלט לא כישלון".

 

 

Una vez mas esperando en un avion para intentar salir al destino .. Que desastre son los de AFA por dios !!!!

A photo posted by Leo Messi (@leomessi) on

 

אגב, "הפרעוש" עורר סערה לא קטנה במדינתו לאחר שבחר לפרסם תמונה שלו ושל סרחיו אגוארו במטוס ורשם: "שוב אנחנו ממתינים על המטוס לפני שעוזבים את היעד שלנו. איזו בושה ההתאחדות שלנו, אלוהים!".

 

מסי התנצל מאוחר יותר על ההערות, אך בחר לציין שעשה זאת רק בגלל שזה כל כך קרוב לגמר: "עשיתי טעות בגלל שזה כה קרוב לגמר, הייתי צריך לחשוב על זה. עם זאת, יש דברים שנמשכים כבר זמן רב ואנחנו אף פעם לא מדברים על זה. דברים שחייבים להשתנות. אנחנו חייבים לקבל את הטוב ביותר, או לכל הפחות את מה שיתר הנבחרות מקבלות". אגב, הוא בחר להאיר את הפוסט ולא להסירו.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ