תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ארגנטינה נוצחה בגמר הקופה על ידי צ'ילה

ארגנטינה נוצחה בגמר הקופה על ידי צ'ילה
0:0 ב-120 דקות גרר לדו-קרב פנדלים. מסי בעט לשמיים, סילבה הכריע

יש לו כל תואר אפשרי עם ברצלונה, גם ברמה האישית. בסוף השבוע הוא חגג 29 וקיווה כל כך למתנה אותה הוא הכי רוצה. לצערו, ליאו מסי לא הצליח לעשות סוף לבצורת התארים של ארגנטינה ושנה שניה ברציפות נוצח בפנדלים בגמר הקופה אמריקה, 4:2 על ידי צ'ילה אחרי 0:0 בתום 120 דקות.

 

ארגנטינה היתה המבריקה בטורניר, היא החלה עם ניצחון על הצ'ילאנים במחזור הפתיחה ורמסה בערך כל נבחרת בדרך כשמסי שבר את שיא השערים של גבריאל באטיסטוטה במדי הנבחרת. היא קיבלה תוספת כוח עם שובו של אנחל די מריה בדיוק לגמר אך עדיין הפעם היה ברור שזהו קרב של ממש. 82 אלף צופים בניו ג'רזי עם יתרון ברור של הארגנטינים ביציע דחפו, הנבחרת של טאטה מרטינו לחצה ולחצה והיגוואין לא הספיק להחמיץ.

 

 

על הדרך המשחק גם התחמם ומרסלו דיאס הצ'ילאני ספג צהוב שני ואדום כבר בדקה ה-28. גם הארגנטינים נותרו בעשרה שחקנים מפוקפק כשמרכוס רוחו הורחק במה שנראה כניהול חשבונות של המאמן.

 

המגמה השתנתה והצ'ילאנים עם אלכסיס סאנצ'ס ניסו להכניע את סרחיו רומרו ללא הצלחה. בתום 0:0 ב-90 דקות ובניגוד לטורניר כולו, הפעם הלכנו להארכה.

 


בראבו חוגג עם הצלחת, לקח פנדל מכריע (AFP)

 


וידאל מתרגל שוב הנפה על הראש של ארגנטינה (AFP)

 

ארגנטינה שלטה, צ'ילה כמעט ולא תקפה בתוספת הזמן של 30 דקות ואז הגענו לדו-קרב הפנדלים. זה החל בהחמצה של ארתורו וידאל הצ'ילאני ומיד לאחר מכן מסי ניגש לבעוט ושלח את הכדור מעל השער. בהמשך הצ'ילאנים דייקו ולוקאס בילייה החמיץ פעם נוספת מול קלאודיו בראבו ונתן לפרנסיסקו סילבה את האפשרות לשלוח את צ'ילה עם הגביע כל הדרך לסנטיאגו. השנה המאה לטורניר הסתיימה כמו זו שקדמה לה.

 


מסי בעוד רגע מתסכל (AFP)

 


הפנים אומרות הכל (AFP)

 

מהלך הפנדלים

0:0 – וידאל שלח הכדור ימינה, רומרו הדף.

 

עדיין 0:0 – ליאו מסי ניגש ושלח את הכדור מעל השער של בראבו.

 

0:1 לצ'ילה – ניקולאס קאסטיז'ו שלח טיל לרשת והכניע את רומרו.

 

1:1 – חבייר מסצ'ראנו עמד בלחץ ושלח מדויק לרשת של בראבו.

 

1:2 לצ'ילה – צ'ארלס אראנגיס לפינה, רומרו נכנע.

 

2:2 – סרחיו אגוארו שלח ימינה מדויק, בראבו זינק לפינה אבל לא הגיע.

 

2:3 לצ'ילה – ז'אן בוסז'ור שלח מצוין שמאלה, רומרו זינק ימינה.

 

עדיין 2:3 לצ'ילה – לוקאס בילייה שלח שמאלה, בראבו זינק והדף.

 

2:4 – פרנסיסקו סילבה עמד במשימה והכניע את רומרו. צ'ילה אלופה.

 

הרכבים

ארגנטינה: סרחיו רומרו, גבריאל מרקאדו, ניקולאס אוטמנדי, רומרו פונס מורי, מרכוס רוחו, חבייר מסצ'ראנו, אבר באנגה (אריק לאמלה, 111), לוקאס בילייה, אנחל די מריה (מתיאס קרנוויטר, 57), ליאו מסי, גונסאלו היגוואין (סרחיו אגווארו, 70).

 

צ'ילה: קלאודיו בראבו, מאוריסיו איסלה גונסאלו חארה, גארי מדל, ז'אן בוסז'ור, מרסלו דיאס, ארתורו וידאל, צ'ארלס אראנגיס, חוסה פנסאלידה (אדסון פוטש, 80), אלכסיס סאנצ'ס (פרנסיסקו סילבה, 104), אדוארדו וארגס (ניקולאס קאסטיז'ו, 109).

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ