תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בלאט מתרגש: שמח לפגוש את אוהדי מכבי הנפלאים

בלאט | צילום: עדי אבישי
המאמן ישוב להיכל למשחק הכנה עם דרושאפקה. אדלשטיין: "מרגש"

ב-4 באוקטובר זה יקרה. דיוויד בלאט יחזור להיכל "מנורה-מבטחים" לראשונה מאז אותו טרבל צהוב קסום ב-2014. מטרת הביקור? מפגש הכנה סופר מסקרן בין קבוצתו הנוכחית, דרושפאקה, לבין האקסית, מכבי ת"א, פחות משבועיים לפני פתיחת היורוליג.

 

"דרושפאקה ואני שמחים וגאים להיות אורחים של מכבי למשחק קדם עונה מרגש ומעניין", אמר בלאט לקראת המפגש המחודש. "זה יהיה משחק אימון ברמה הגבוהה ביותר, שיעזור לשתי הקבוצות בהכנות האחרונות שלהן לעונה החדשה ביורוליג ובליגה המקומית. במצב הנוכחי של שיפור היחסים בין  ישראל וטורקיה, משחק ידידות זה לא יכול היה להגיע בתזמון טוב יותר. אני באופן אישי גאה ונרגש לחזור לתל אביב, לפגוש את כל החברים שלי וכמובן את האוהדים הנפלאים, שהיו חלק כל כך גדול מחיי המקצועיים".

 

 

וזה לא הסיפור היחידי שיחכה לנו בערב ה-4 באוקטובר. על הקווים בצד הצהוב, לראשונה מול הקהל הביתי בהיכל, יעמוד ארז אדלשטיין שאמר: "מחכה לאוהדי מכבי, ולי ברמה האישית, ערב מאוד מרגש", אמר היום ארז לקראת ההתמודדות עם הטורקים. "מדובר במשחק שיחתום תקופת טרום עונה קשה ועמוסה במפגשים עם יריבות מהטופ האירופי".

 

"על המורשת וההישגים הגדולים של דיוויד במועדון לא צריך להוסיף, ומגיעה לו קבלת הפנים הכי מיוחדת ומרגשת שאפשר בהיכל שהיה בית עבורו", הוסיף אדלשטיין. "מעבר לכך - אסור לשכוח שמדובר במפגש מול קבוצת יורוליג שהולכת ומתחזקת, כוח עולה בכדורסל האירופי. בשל כך לקהל שלנו מחכה משחק כדורסל נפלא רגע לפני פתיחת העונה, ולנו כקבוצה ניסוי כלים משמעותי שנלמד ממנו הרבה".

 


אדלשטיין, מתרגש גם בשביל החבר (עדי אבישי)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ