תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

כבר בחוץ: סלע הפסיד לפרר והודח מווימבלדון

שוב עף מוקדם | צילום: Gettyimages
הישראלי עף ביום הראשון של הטורניר. ג'וקוביץ' ופדרר הזיעו והעפילו לסיבוב השני
טורניר ווימבלדון נפתח היום וכבר בסיבוב הראשון דודי סלע הודח לאחר שהפסיד לדויד פרר בתוך שעה ורבע, 6:2, 6:1, 6:1.
 
הספרדי המדורג 14 בעולם היה משוכה גבוהה מדי עבור המחבט הישראלי הבכיר. פרר פתח את המשחק חזק ועלה ל-0:3 במערכה הראשונה, סלע הצליח לצמק במשחקון הרביעי אבל הפסיד במערכה תוך 26 דקות בלבד.
 
 
בסופו של דבר הישראלי לא התמודד עם החבטות החזקות של הספרדי, ושתי המערכות הבאות נראו בערך אותו דבר. סלע ניצח בארבעה משחקונים בלבד וביצע 21 שגיאות בלתי מחויבות מול היריב הקשה.
 
סלע רושם הפסד שלישי ברציפות לפרר, ששולח אותו הביתה כבר בסיבוב הראשון כמו בארבע השנים האחרונות. הספרדי מצידו רושם ניצחון קליל בדרך לשלב הבא.
 
נובאק ג'וקוביץ' - ג'יימס וורד 0:6, 6:7, 4:6
בשורה התחתונה המדורג ראשון בעולם העפיל לסיבוב השני, אבל זה לא היה פשוט מבחינתו. וורד המדורג 177 בעולם היה נראה כמו יריב פשוט על הנייר והסרבי הביס אותו במערכה הראשונה כשהוא לא משמיט אף משחקון. במערכה השניה והשלישית הבריטי עשה לג'וקוביץ' חיים קשים, אבל אלוף השנה שעברה ניצח גם בשתיהן וממשיך במסע לעבר הגנה על התואר.
 


מדלג לסיבוב השני (gettyimages)

 
גם רוג'ר פדרר בשלב הבא
 
השווייצרי פתח את הטורניר ברגל ימין עם ניצחון 6:7, 6:7, 3:6, על גידו פז'ה הארגנטינאי המדורג 52 בעולם. פדרר שמחפש את אליפות ווימבלדון השמינית שלו, התקשה מעט אבל ניצח בשלוש מערכות תוך שעתיים וחמש דקות, והעפיל לסיבוב השני.
 
וויליס (772) הפתיע את ווימבלדון
 
ההפתעה הגדולה ביותר היום נרשמה כאשר מרקוס וויליס, המדורג 772 בעולם ניצח את הליטאי ריקרדאס בראנקיס בשלוש מערכות 3:6, 3:6, 4:6. בראנקיס נמצא 718 מקומות דירוג מעל האנגלי בן ה-25, שעשה את הבלתי יאמן ויפגוש את פדרר בסיבוב השני.
 

אנה איבנוביץ' הודחה כבר ביום הפתיחה

הפתעה גדולה נרשמה כאשר המדורגת 223 בעולם, אקטרינה אלכסנדרובה מרוסיה, הדיחה את אנה איבנוביץ' (23) עם ניצחון 2:6, 5:7. איבנוביץ' דורגה בעבר במקום הראשון בעולם, אך היא לא עברה סיבוב שלישי באף טורניר גראנד סלאם מאז שהגיעה לחצי הגמר ברולאן גארוס בשנה שעברה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ