תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דל בוסקה ישוחח עם נשיא ההתאחדות בנוגע לעזיבה

דל בוסקה ישוחח עם נשיא ההתאחדות בנוגע לעזיבה
המאמן עדיין נשאר, בספרד רוצים לראות את חמס מגרנאדה על הקווים
ההדחה המוקדמת מיורו 2016 ממשיכה לעשות הדים בספרד. ויסנטה דל בוסקה עדיין לא הודיע רשמית על התפטרותו מנבחרת ספרד, וציין שישוחח קודם עם נשיא ההתאחדות אנחל וייאר. אבל התחושה היא שהוא יסיים את תפקידו.
 
במשאל שערך המארקה 99 אחוז הצביעו בעד החלפת דל בוסקה, כשמאמן גרנאדה פאקו חמס הוא המועדף להחליפו עם 28 אחוז. אחריו ארנסטו ואלוורדה מאמן בילבאו (15) ומרסליניו של ויאריאל (11.4). ג'ולן לופטגי שהוזכר עוד לפני המשחק קיבל רק שמונה אחוזים מהקולות. 
 
 
"זו לא תקופה טובה לנבחרת. הפסדנו ועפנו מהטורניר בסיבוב הראשון של הנוקאאוט, צריך לכבד את זה ולקבל את ההפסד", סיפר דל בוסקה בסיום. "במחצית ראשונה היינו חלשים אחר כך קצת יותר אגרסיביים, אבל זה לא הספיק. איטליה היתה מסוכנת מאוד במשחק הפיזי שלה, ספרד תמיד הייתה יותר טכנית".
 
המאמן הוותיק טען בנוסף שהאיטלקים יכולים להגיע לגמר: "קשה מאוד לשחק נגדם. הפציעה של אריץ אדוריס קלקלה לנו את התוכניות. זה לא היה נעים לראות, אבל עדיין היו לנו הזדמנויות".  אנדרס אינייסטה שזכה לשבחים במשחקים הקודמים, היה צל של עצמו והחיילים של אנטוניו קונטה סגרו אותו מצויין. כרגע לא נראה באופק אינייסטה חדש בלה רוחה. 
 

גם הוא יפרוש? (gettyimages)
 
קשר ברצלונה שעשוי לפרוש מהנבחרת ניתח: "איטליה היתה אפקטיבית יותר בכמה רגעים חשובים במשחק. אנחנו מאוד מאוכזבים יחסית לשני המשחקים הראשונים הטובים שלנו. מחצית ראשונה נתנו לאיטלקים לשחק את המשחק שלהם וזה עלה לנו ביוקר".
 
באס נכתב על סיומו של עידן, ובשער הוצג סרחיו ראמוס מריאל מדריד כשהוא מנחם את אינייסטה. "זהו סיומו של עידן מהולל. איטליה שלחה אותנו הביתה. בעבר זה היה משחק קלאסי, הפעם זה היה מפגש מכאיב". עוד נאמר בתקשורת הספרדית שקונטה בנה נבחרת של חיות בצלמו: "לצערנו איטליה היתה פיזית וטקטית חזקה מאיתנו". 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ