מראדונה: מסי צריך לשוב לנבחרת, יש לו את זה

מראדונה: מסי צריך לשוב לנבחרת, יש לו את זה
כוכב העבר יצא להגנתו של הפרעוש. פיקה: "הוא כבר יתאושש מכל הבלאגן"
ליאו מסי הדהים את עולם הכדורגל עם הודעת הפרישה הדרמטית שלו אחרי ההפסד בפנדלים לצ'ילה בגמר הקופה אמריקה. אחרי ההלם הראשוני, בארגנטינה החלו חלק מהשחקנים, אנשי הכדורגל והאוהדים לבקש ממסי לחזור בו מהחלטתו. 
 
בראש ובראשונה בולטת הקריאה של דייגו מראדונה. לאחר שאמר לפלה, שלמסי אין את האישיות להנהיג את הנבחרת התראיין בתקשורת הארגנטינית ואמר: "הוא צריך לחזור לנבחרת, להנהיג אותה במונדיאל 2018 ולהוליך אותה לזכיה. יש לו את זה עדיין והוא יכול ליהנות משנים רבות של הצלחה. המטרה של מי שרוצה שיילך היא להסתיר את העובדה שהכדורגל הארגנטיני הפך לאסון".
 
 
מראדונה גם תמך בביקורת של שחקן ברצלונה על האירגון של ההתאחדות המקומית, שטען שהטיסה של הנבחרת התעכבה בנמל התעופה של יוסטון בגלל אירגון לקוי. "הגענו לתחתית בכדורגל הארגנטיני, אני מאוד מצטער על מה שקורה לנו", אמר. גם ג'רארד פיקה חברו בברצלונה הראה אמפתיה לכוכב: "אני מתאר לעצמי איזו מכה קשה היה ההפסד לצילה עבורו, אבל אני יודע שהוא מאוד תחרותי והוא יתאושש מכל זה".
 
מסי נחת בארגנטינה ולא הסכים להתייחס להודעת הפרישה שלו. אוהדים רבים עקבו אחרי האוטובוס של הנבחרת שעזב את שדה התעופה בבואנוס איירס, נופפו בדגלי המדינה וקראו בשמו. אחרים צעקו: "מסי אתה לא עוזב. אנחנו אוהבים אותך יותר מאשר את אמא שלנו". השחקן לא היה באוטובוס, אבל דובר ההתאחדות אישר שחזר לארגנטינה. 
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • בננטס יראבן
  0
  צ`וקאריצ`קי
  1
  Live
 • שקנדיה
  0
  קאליו
  1
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ