תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רוני אוואט: "נהיה טובים, יש לנו סגל מאוד מוכשר"

העולה החדשה פתחה רשמית בהכנות לעונה |
אשדוד ערכה אימון ראשון לקראת העונה החדשה. סירושטיין לא הגיע

מ.ס אשדוד, העולה החדשה לליגת העל, פתחה היום את אימוניה לקראת עונת 2016/7 באופן רשמי, עם התרגשות מלווה בהרבה ציפייה לקראת החזרה לליגה בכירה, כשאוהדי הקבוצה עיטרו את האימון בדגלים ושרו לשחקני הקבוצה.

 

גם הבעלים ג'קי בן זקן התפנה מכל ענייניו והגיע לאימון הפתיחה, אותו העבירו המאמן רוני אואט והסקאוט ואיש הצוות המקצועי, עידן בן אבו, שעבדו עם 26 שחקנים שהגיעו לאימון – חלקם נבחנים וחלקם שחקני קבוצת הנוער.

 

 

רוב הסגל מהעונה הקודמת, עליו תתבסס הקבוצה, התייצב לאימון ובין השחקנים גם משה אוחיון שטרם חתם, אך יצרף רשמית בימים הקרובים. גם השוער אופיר מרציאנו, לו חוזה לעוד שתי עונות, התאמן בזמן שהוא מחפש קבוצה בארץ או באירופה. מי שלא הגיע הוא הבלם מיקי סירושטיין, שטרם סיכם על הארכת חוזה ומעמדו לא ברור.

 

מרציאנו. מתאמן ומחפש קבוצה חדשה (פבל טולצ׳ינסקי‭‮)

 

באימון נבחנו שלושה שחקנים מחו"ל. הראשון הוא שחקן ההתקפה היהודי מאסטוניה, סטניסלב גולדברג (23) ואיתו שני הולנדים, הקשר האחורי איבנדר סנו (28) ושחקן הכנף לואיס פדרו (25), אבל לא נראה כי ימשיכו בקבוצה. באשדוד הבהירו כי יגיעו לקבוצה 4-5 זרים, ביניהם מגן שמאלי, בלם או אפילו שניים, כשיש כבר מועמד ממונטנגרו, קשר אחורי וחלוץ.

 

הקבוצה תערוך 10 משחקי אימון וגביע טוטו עד פתיחת העונה וכבר ביום שני, באשדוד, יפגשו שתי העולות החדשות לליגת העל, מ.ס אשדוד והפועל אשקלון למשחק אימון, שצפוי למשוך קהל רב.

 

המאמן רוני אוואט: "אנחנו מתרגשים ויודעים שצפויה לנו עבודה רבה. זו פעם ראשונה שאני בונה את הקבוצה ומכין אותה לליגה. יש שלד מצוין של שחקנים טובים ויהיו פה עוד 4-5 זרים שיתנו את השידרוג. אם יש מי שמוריד את הציפיות מאיתנו אז אנחנו שמחים מזה, אבל חשוב להזכיר שיש לנו סגל צעיר מהמוכשרים ואולי המוכשר בארץ. אנחנו נהיה קבוצה טובה".

 

לגבי אופיר מרציאנו אמר המאמן: "יש לו חוזה לשתי עונות נוספות. ברור לי שארבעה שוערים לא יכולים להיות בסגל".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ