תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בן שמעון: "טוזלה חזקה יותר ממה שנוטים לחשוב"

הכנות אחרונות בבוסניה | צילום: אודי ציטיאט, בוסניה
מאמן בית"ר ערך מסע"ת לפני המפגש בבוסניה: "צריך לשחק בצורה חכמה"

בית"ר ירושלים תפתח ביום חמישי את עונת 2016/17 באופן רשמי, כאשר תתארח אצל טוזלה הבוסנית למשחק הראשון מבין שניים במוקדמות הליגה האירופית. כמיטב המסורת, עוד לפני המפגש נערכה מסיבת עיתונאים, בה לקח חלק המאמן רן בן שמעון.

 

"התכוננו למשחק הזה בצורה טובה ואני מקווה שנוציא תוצאה טובה לקראת הגומלין", סיפר בפתיחה בן שמעון והוסיף: "זה משחק הרבה יותר קשה ממה שנוטים לחשוב בישראל, כנראה בגלל שלא מכירים את טוזלה. יש ליריבה יתרון מסוים עלינו כי היא רצה שנתיים ברצף ביחד ואנחנו קבוצה די חדשה".
 
"אין סודות לקראת המשחק הזה, אנחנו מכירים את טוזלה והיא מכירה אותנו", סיכם המאמן. "כשאתה משחק בחוץ, אתה צריך לשחק בצורה יותר חכמה. צריך להבין שזו המחצית הראשונה במפגש. צריך לשחק בצורה חכמה ואז להגיע לירושלים ולעשות הכל כדי לעבור לשלב הבא".
 

לא מקל ראש בטוזלה. בן שמעון (אודי ציטיאט, בוסניה)
 

שכטר, יסדר שער חוץ יקר? (אודי ציטיאט, בוסניה)

 

בן שמעון שוחח עם מספר שחקנים ונתן דגשים על הציפיות המקצועיות מהם כאשר המטרה ברורה: להעביר את ההכרעה לטדי כשכל תוצאה פרט להפסד תוגדר כהצלחה.

 

 

כמה עשרות אוהדים יצאו עם הקבוצה לבוסניה ובנוסף אליהם יצטרפו עשרות נוספים בטיסות דרך קרואטיה ויקוו לדחוף את קבוצתם לשלב הבא. הערכות מדברות על 200 אוהדי בית"ר שיגיעו לבוסניה.

 


אוהדי בית"ר, יתמכו גם בבוסניה (אודי ציטיאט)

 

בגזרת החיזוק, אלי טביב ממשיך לחפש שחקנים זרים לעמדות הקשר ההתקפי והחלוץ כאשר במידה ויאושר חוק ששת הזרים גם מגן שמאלי עשוי לבוא בחשבון.

 

שני הנבחנים הברזילאים, בוקיטה ואנדרסון, לא ימשיכו להיבחן. הראשון לא יצטרף בוודאות ולגבי השני עדיין קיימת התלבטות. המגן טל בנש צפוי להשלים מעברו לבירה במהלך היום.

 

דני פרדה ורועי זיקרי שנשארו בארץ יקוו למצוא קבוצה שתקלוט אותם לקראת העונה הקרובה כאשר השניים שעלו יחד כמיליון שקלים לבעל הבית לא הצליחו לעמוד בציפיות הגבוהות שתלה בהם טביב שכעת יאבד את השקעתו. אם לא די בכך הרי שבמידה והשניים לא ימצאו קבוצה טביב יצטרך להמשיך לממן את שכרם בקבוצה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ