מראדונה: לא שיחקנו מול צ'ילה, ניצחנו את גרמניה

מראדונה: לא שיחקנו מול צ'ילה, ניצחנו את גרמניה
דייגו עקץ את שחקני הנבחרת בהודעה לסגל מ-86': "שיחקנו על הביצים שלנו"
"מדבר דייגו מראדונה, הקפטן שלכם". ככה נפתחת הודעת הוואטסאפ ששלח מספר 10 האגדי לחברי הסגל של ארגנטינה מודל 1986, אותה נבחרת שכיום מציינת שלושים שנה לזכייתה בגביע העולם. לצד המחמאות העצמיות, דייגיטו לא שכח לשלוח עקיצות לדור השחקנים הנוכחי. 
 
"אנחנו לא הלכנו לשחק מול צ'ילה, אנחנו שיחקנו מול גרמניה וניצחנו אותה. אתם מבינים איזה הבדל יש בין נבחרת אחת לאחרת", הזכיר מראדונה עם מסר ברור לליאו מסי וחבריו לנבחרת. "מה שבורוצ'גה אומר נכון: אנחנו צריכים לסתום את הפה, כי אותנו בכלל לא ספרו. אני היתי צריך להפוך למאמן הנבחרת כדי להיכנס למשחקים". 
 
 
"זכרו את קוסיופו, שאפילו סרחיו אגוארו לא יודע מאיפה הוא הגיע. או באיזו קבוצה שיחק פומפידו. בכל רגע שעובר אנחנו הופכים לגדולים יותר", המשיך מראדונה. "אנחנו הלכנו ושיחקנו על גורל שתי הביצים שלנו באצטקה (האיצטדיון בו נערך גמר 1986). חיבוק לכולם מהקפטן שלכם". 
 

מראדונה, טס בינתיים לשחק סקווש בדובאי (Gettyimages)
 
"אני רוצה לחבק את כולכם ולקבוע ארוחה בה כולנו ניפגש ונראה מה שלום כל אחד", המשיך מראדונה בהודעה אחרת. "ככה אני מרגיש בתור קפטן שמרגיש עד היום גאה שנתתם לי את המונדיאל של 1986. אני הופך לאידיוט זקן וכמעט בוכה כי כולנו סבלנו יחד כדי לספק אושר עצום לכל העם אחרי המלחמה במלבינאס (איי פוקלנד)". 
 
בינתיים, נמשך מסע השכנועים כדי לגרום לליונל מסי לחזור בו מהחלטתו לפרוש מהנבחרת. "הוא הדגל והסמל של הנבחרת, אי אפשר לדמיין את החולצה מספר 10 של הנבחרת בלעדיו", הבהיר מקסי רודריגס. "צריך לכבד את ההחלטה שלו ולראות אם הוא אמר את זה בלהט הרגע או שהוא חשב על זה".
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ