תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גרמניה יכולה לעשות היסטוריה מול איטליה

גרמניה יכולה לעשות היסטוריה מול איטליה
אלופת העולם אף פעם לא נוצחה ברבע גמר היורו. סטורארו יפתח אצל האזורי
נבחרת גרמניה היא ללא ספק אחת הגדולות ביותר בעולם, כאשר באמתחתה ארבע זכיות במונדיאל ושלוש הנפות של גביע אירופה. עם זאת, משהו אחד המאנשאפט עדיין לא הצליחה להשיג, וגם אתם קרוב לוודאי תתפסו את הראש כשתקראו את הנתון המדהים.
 
גרמניה פגשה את נבחרת איטליה שמונה פעמים במסגרת רשמית (מונדיאל/יורו) - ולא ניצחה אפילו פעם אחת. 4 הפסדים ו-4 תוצאות תיקו, זה ה"הישג" של אלופת העולם המכהנת מול הסקוודרה אזורה, ואת הקללה הזו היא תנסה לשבור ברבע הגמר (שבת, 22:00, שידור ישיר בספורטHD1).
 
 
מה שכן עומד לזכות יואכים לב ושחקניו, זה הדבר הבא: גרמניה הגיעה חמש פעמים בעבר לרבע גמר היורו ותמיד המשיכה לחצי הגמר. לעומת זאת, איטליה מחזיקה במאזן של 2:2 ברבע גמר אליפות אירופה.
 
לב, ישבור את הקללה?
 
מבחינה מקצועית, הגרמנים עלולים להגיע למפגש הגורלי ללא ג'רום בואטנג ויונאס הקטור הפצועים, כאשר מריו גומז צפוי להמשיך בחוד. מנגד הצרות גדולות יותר, שכן דניאלה דה רוסי, טיאגו מוטה וגם אנטוניו קנדרבה לא יעמדו לרשות אנטוניו קונטה. סטפנו סטורארו צפוי לפתוח בקישור האיטלקי.
 
"שחקני איטליה הם אמנים בהגנה", פירגן יוגי לב לקראת המפגש עם היריבה הוותיקה והוסיף: "יש להם בדיוק חמישים אחוזים לנצח, בדיוק כמו לנו. חשוב שניתן הכל כדי להשיג את המטרה - העפלה לחצי הגמר. השחקנים שלי מפוקסים מאוד, התכוננו בצורה טובה ואיטליה תציב מולנו אתגר מיוחד".
 
מתיאו דה שיליו, מגן נבחרת איטליה, מכוון גבוה מאוד אחרי ה-0:2 על ספרד בשמינית הגמר: "יש לנו את האיכות הנדרשת כדי לזכות בטורניר. אנחנו אולי לא מחזיקים בסגל נוצץ עם הרבה כוכבים, אך יש לנו את הנחישות והטירוף. נגיע כדי להילחם על כל פיסת דשא".
 

סטורארו, צפוי לפתוח באיטליה (gettyimages
 
הרכבים משוערים
גרמניה: מנואל נוייר; ג'ושוע קימיך, מאטס הומלס, ג'רום בואטנג (שחורדאן מוסטפי), יונאס הקטור; טוני קרוס, סמי ח'דירה, מסוט אוזיל יוליאן דראקסלר, תומאס מולר; מריו גומז.
 
איטליה: ג'יאנלואיג'י בופון; אלסנדרו פלורנצי, ג'יורג'יו קייליני, אנדראה ברצאלי, לאונרדו בונוצ'י, מתיאו דה שיליו; סטפנו סטורארו, מרקו פארולו, עמנואלה ג'יאקריני; אדר, גרציאנו פלה.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ