תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"הופעה מושלמת", "עכשיו ברור על מה דיברו"

"הופעה מושלמת", "עכשיו ברור על מה דיברו"
30 דקות בסין הספיקו לזהבי להפוך לסנסציה. בתקשורת פירגנו, חבריו החמיאו

שלושים דקות משחק בסין הספיקו לערן זהבי כדי לגנוב את ההצגה. קשרה החדש של גוואנגז'ו R&F עלה כמחליף בדקה ה-60, כבש ובישל והוביל את קבוצתו החדשה לניצחון 2:4 שי ג'יה ז'ואנג.

 

כלי התקשורת החמיאו לזהבי, שקיבל אחרי המשחק דגל ישראל מהאוהדים מהארץ שהיו ביציע. זנג צ'או מגן הקבוצה אמר: "זהבי מביא לנו ביטחון ביכולת שלנו ובהתקפה. אחרי הכניסה שלו למגרש כל המשחק ההתקפי שלנו השתפר. אני מרגיש שהוא שחקן מאוד חכם. לעלות ל-30 הדקות האחרונות ולהספיק לכבוש ולבשל, במשחק ראשון שלך בליגה שאתה בכלל לא מכיר - זה אומר עליו הרבה".

 

 

המאמן דראגן סטויקוביץ': "ההופעה של זהבי היתה מושלמת, אבל אני בטוח שהוא מסוגל ליותר. זה לא המיטב שלו. הוא עוד לא הגיע למאה אחוז יכולת. צריך לתת לו זמן והוא יהיה אפילו טוב יותר".

 

כבר מככב. זהבי בבכורה (אתר הליגה הסינית)

 

באתרים שונים הכותרות היו: "המחלה הכרונית של גוואנגז'ו R&F שהייתה כיבוש שערים נפתרה עם בואו של זהבי". באתר אחר נכתב: "זהבי נכנס, כבש, והיה מעורב בכל שלושת השערים. אחרי יותר מעונה לקבוצה יש שחקן שמריח שערים מקילומטרים ויודע גם לבשל. זו אחת הרכישות הטובות של המועדון".

 

"הקבוצה כבשה לראשונה העונה ארבעה שערים במשחק ליגה, וחוש הכיבוש והווינריות של זהבי הביאו לה את ההצלחה", כתב כלי תקשורת אחר. בפעם האחרונה בה הקבוצה כבשה רביעיה בליגה היתה באפריל 2015 בניצחון על בייג'ין רנה בשנה שעברה.

 

 

השער של זהבי הוגדר על ידי אתר אחר: "שער ענק של חלוץ גדול". קבוצתו של זהבי החזיקה 68 אחוז בכדור לפי הסטטיסטיקה בסין ונאמר שגם זאת בזכות הישראלי ששינה לחלוטין את פני המשחק מרגע שנכנס.  מאמן הקבוצה האורחת יאסן פטרוב הבולגרי אמר: "לפני המשחק, הכרנו רק את המספרים המרשימים של זהבי. אבל עכשיו אני מבין על מה כולם דיברו".

 

חוגגים את הופעת הבכורה המוצלחת. זהבי וקצב (פייסבוק)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ