תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

זהבי: עברתי חודש קשה, הלכתי אל הלא נודע

זהבי: עברתי חודש קשה, הלכתי אל הלא נודע
הכוכב לספורט1 אחרי בכורה חלומית בסין: "מרגש". כמה שערים יכבוש?
ערן זהבי התחיל בצורה נפלאה את הקדנציה שלו בסין. הישראלי עלה מהספסל, כבש, בישל וגם היה מעורב ביצירת שער נוסף בדרך לניצחון 2:4 של גוואנגז'ו RF במשחק תחתית חשוב. אחרי הופעת הבכורה החלומית הוא העניק ראיון מיוחד לספורט1.
 
 
"הרגשה מצוינת, במיוחד שזה משחק ראשון והייתה התרגשות", סיפר זהבי. "עברתי חודש לא קל מבחינת לחץ, מבחינה אמוציונלית. עזבתי מקום שאני מאוד אוהב והלכתי ברמת העקרון אל הלא-נודע. אני שמח שלפחות פתחתי ברגל ימין ואני מקווה להמשיך ככה".
 
 
 
האמנת שזה יתחיל ככה?
"האמת שלא חשבתי יותר מדי, נכנסתי במטרה להשפיע על המשחק ולעזור לחברים החדשים שלי. אני שמח שזה באמת יצא לטובה. אני רק רוצה להיכנס לכושר שלי, אני עדיין לא בכושר לדעתי ומקווה שיהיה יותר טוב".
 
 
אם ככה אתה נראה כשאתה לא בכושר, מפחיד לחשוב מה יהיה כשכן תהיה.
"באמת שאני לא בכושר, ייקח לי קצת זמן. זה המשחק הראשון שלי העונה, זה רק מתחיל ואני מקווה שיהיה הרבה יותר טוב".
 
מה התגובות בארץ? הפציצו אותך בוואטסאפ?
"מפה אני רוצה לשלוח התנצלות שאני לא מצליח לחזור לכל כך הרבה טלפונים והודעות, אבל אני אחזור לכולם לאט לאט. באמת כולם מפרגנים ואוהבים ותודה רבה לכולם".
 
שמח לשמח אנשים (הרשמי של גוואנגז'ו)
 
היו דגלי ישראל ביציע ושלטים בעברית, איך זה הרגיש לך.
"זה היה מאוד מאוד מרגש, כמעט כל הקהילה הישראלית הגיעה לפה לראות אותי ולתמוך בי. אפילו שרו את השיר שלי במכבי, שזה מאוד ריגש אותי והרגשתי בבית. אני רוצה מפה להגיד להם תודה. יצא לי לשמח הרבה מאוד אנשים ומבחינתי זו זכות".
 
יש צביטה בלב שאנחנו לא ביורו?
"כן, ברור שיש. אבל לפי הרמה שרואים ביורו, לפחות כעת, זה מעל לרמה שלנו. ואם אמרו שנכשלנו כשלא עברנו את וויילס ובלגיה, אז היום כולם מקבלים הוכחה כמה זה לא נכון".
 

זהבי, לא לקח יותר מדי זמן (האתר הרשמי של גוואנגז'ו)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ