תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גנט, ברוז' ודינמו מוסקבה פנו למיכאל אוחנה

אוחנה | צילום: אודי ציטיאט
קשר הנבחרת הצעירה מחוזר וגם קבוצות בפורטוגל הביעו בו עניין

קשר העולה החדשה לליגת העל, מיכאל אוחנה מעורר עניין רב בקרב קבוצות באירופה. הקשר שהספיק לעבור מבחנים בליברפול מחוזר לאחרונה על ידי כל הגדולות בישראל ובהן מכבי תל אביב, הפועל באר שבע ובית"ר ירושלים. בפוסט שכתב אמש בפייסבוק סוכנו דודו דהאן הוא כתב: "יש קבוצה שמוכנה לתת צ'ק פתוח על אוחנה". ההערכות דיברו על מכבי תל אביב.

 

יחד עם זאת, לספורט1 נודע כי אוחנה שהרשים בטורניר לובנובסקי במדי הנבחרת הצעירה של ישראל גרר עניין אצל סקאוטים רבים שהגיעו לצפות בו. בין המתעניינות היו דינמו מוסקבה, גנט הבלגית שעקבה אחריו כבר תקופה ארוכה לפני וגם קלאב ברוז' של ליאור רפאלוב. הקבוצות הללו פנו לדודו דהאן בעניינו וגם לשחקן עצמו. גם בפורטוגל ישנם מספר מועדונים שגיששו בנושא.

 

 

לעת עתה מסרב בעלי מ.ס אשדוד, ג'קי בן זקן להיעתר להצעות וצפוי לדון בקרוב עם אוחנה בחוזה חדש לחמש שנים לאחר שזה ישתחרר מהשירות הצבאי. "מיכאל מרגיש בשל לצאת לחו"ל", אמרו בסביבת השחקן. אוחנה בן ה-20 עבר במחלקות הנוער של הפועל ירושלים, בית"ר ירושלים ומכבי תל אביב ונחשב לכישרון גדול. לזכותו 4 הופעות בנבחרת ישראל הצעירה. מאשדוד נמסר בתגובה כי אוחנה וכן אפרים אינברום ייצאו לחו"ל רק במסגרת ובמעורבות של המועדון ושלו בלבד.

 


ג'קי בן זקן, לא ממהר למכור (עדי אבישי)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ