תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מסי צפוי לחזור לנבחרת אחרי הפסקה קצרה

מסי צפוי לחזור לנבחרת אחרי הפסקה קצרה
אחרי הסערה, בארגנטינה כבר טוענים שהפרעוש החליט לחזור בו מפרישתו
ליונל מסי הסעיר את כל העולם כשיצא בעיניים אדומות מבכי והודיע כי אינו יכול יותר. עכשיו מדווחים ב"לה נאסיון", אחד מגופי התקשורת החשובים בארגנטינה, כי הכוכב החליט לחזור בו מפרישתו ורק ייקח הפסקה קצרה מהנבחרת. 
 
יום אחרי שמאות ארגנטינים יצאו להפגין ליד האובליסק של בואנוס איירס למען חזרתו של הכוכב, גילה אחד מחבריו הטובים של מסי שבכוונתו להישאר בנבחרת. "הוא יחזור ומונדיאל 2018 זו כבר המטרה הבאה שלו", סיפר ל"לה נאסיון" השחקן, שלקח חלק בשלושה המונדיאלים האחרונים ודיבר עם הפרעוש אחרי הגמר. 
 
 
"נכון שמעטים מבקרים אותו, אבל הם משפיעים", סיפרה אנטונלה, זוגתו של מסי. אז נכון, הכוכב אמור להיעדר ממשחקי המוקדמות מול אורוגוואי (1 בספטמבר) וגם ונצואלה (6 בספטמבר). בינתיים הוא והמשפחה טסו לחופשה בבהאמאס, כשבארגנטינה משוכנעים: הוא עוד ישוב. 
 

מסי, לקח חופש כדי להירגע (gettyimages)
 
עדיין לא ידוע אם מסי ישוב ללבוש את מדי הנבחרת במשחקים מול פרו ופראגוואי או רק לקראת המפגשים הטעונים עם ברזיל וקולומביה. "אף אחד בחדר ההלבשה לא ידע שמסי הולך להודיע על פרישה, הוא לא אמר דבר", סיפר אחד מאנשי הנבחרת בימים האחרונים. 
 
לאחר ההודעה של מסי מיהרו כל כלי התקשורת בארגנטינה להפעיל לחץ על השחקן לחזור בו מפרישתו. דייגו מראדונה קרא לעזוב אותו בשקט, כוכבי הזכיה ב-1986 הגישו פניות נרגשות וגם נשיא ארגנטינה בעצמו התייחס לנושא. כעת נראה שרק היו צריכים לנשום עמוק ולחכות קצת בסבלנות.
 

הוא עוד ישוב. מסי (gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ