תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

חשש בב"ש: אוגו בספק למפגשים מול שריף

אוגו. יספיק להתאושש? |
הניגרי בספק למוקדמות האלופות. ויטור מרשים, בוזגלו מככב ויש הבטחה לרכש

הפועל באר שבע אמנם נמצאת במחנה האימונים בפולין, אך הראש שלה במולדובה, או יותר נכון, בצמד המפגשים מול שריף טיראספול במוקדמות ליגת האלופות (12 ו-19 ביולי). אך האלופה הישראלית עשויה להגיע לצמד המשחקים ללא אחד משחקני המפתח שלה, ג'ון אוגו.

 

בנגב חוששים כי הקשר הניגרי המוכשר לא יתאושש בזמן לשני המשחקים, ובצוות המקצועי והרפואי של המועדון משקיעים לא מעט מחשבה בניסיון לגבש דרך שתביא את הקשר לכשירות מספקת.

 

 

בניגוד אליו מי שעודד את הצוות המקצועי הוא בלם הרכש מיגל ויטור. הבלם נחבל ביום שישי ונעדר מהניצחון על פוגון שצ'צין בשבת (1:2), אולם כבר שב להתאמן ומגלה יכולת גבוהה. שחקנים בקבוצה מתרשמים לטובה מוויטור ואמרו:" אין ספק שמדובר בשחקן איכותי. יחד עם שיר צדק זה מרכז ההגנה הטוב בארץ".

 

שחקניו של ברק בכר יערכו היום אימון נוסף, ומחר הקבוצה את מחנה האימונים במשחק אימון שלישי ואחרון מול רוך. מעבר לכך, בקבוצה מרוצים מאוד ממאור בוזגלו שעד עכשיו הוא השחקן הטוב במחנה. הקשר המוכשר כבש כבר שלושה שערים ונראה שהשארתו בבירת הנגב עוד עשויה להתברר כרגע קריטי במאבק האליפות עם מכבי תל אביב המתחדשת.

 

מככב במחנה. בוזגלו (דני מרון)

 

בעניין אחר, מאמן הכושר דרור שמשון ערך מבדקי כושר לשחקני הקבוצה בהם נבדקו השחקנים במגוון מרכיבים. אחד מהבולטים היה הבלם עמית ביטון שהראה יכולות גבוהות לשחקן בתפקידו.

 

בגזרת הרכש, בקבוצה ממשיכים לחפש חלוץ זר כאשר בסביבות המועדון דוחים את הטענות לפיהם הבעלים אלונה ברקת לא מוכנה להשקיע סכומי כסף גדולים ואמרו: "בקיץ הזה נביא חלוץ בעל שיעור קומה".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ