תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

טוואטחה? פרנקפורט תביא קודם בלמים

טוואטחה? פרנקפורט תביא קודם בלמים
הגרמנים מעוניינים במגן. סוכניו למכבי חיפה: העסקה על סף סיכום

איינטרכט פרנקפורט מחפשת בדחיפות שני בלמים לחיזוק הסגל ולכן לא החתימה עד כה את טאלב טוואטחה, למרות שהקבוצה מהבונדסליגה מעוניינת במגן מכבי חיפה. "אנחנו מחפשים מגן שמאלי, אבל ניגש לנושא רק אחרי שנמצא שני בלמים ברמה גבוהה שיחזקו את מרכז ההגנה", אמר מנג'ר פרנקפורט ברונו הובנר ל"בילד".

 

לספורט1 נודע עוד כי הגרמנים ביקשו מטוואטחה ונציגיו לחכות כמה שבועות עד אשר תיפתר הבעייה המרכזית של פרנקפורט, שני הבלמים שהעלות הכוללת שלהם מוערכת בכעשרה מיליון יורו, אלא שהשאלה האם תהיה לטוואטחה סבלנות לחכות. אמנם מכבי תל אביב מעוניינת במגן, ואף הציעה למכבי חיפה 1.2 מיליון יורו עבורו, אלא שאם המגעים מול פרנקפורט ייתקעו לזמן רב ספק אם הצהובים לא ימצאו פתרון אחר.

 

בסטיאן אוצ'יפקה, המגן השמאלי הנוכחי של פרנקפורט, אכזב מאוד בעונה שעברה והיה לו חלק בהתדרדרות של הקבוצה שנשארה בבונדסליגה רק אחרי קרב הישרדות מול נירנברג מהליגה השנייה.

 

טוואטחה עצמו מקושר היטב בפרנקפורט. מי שדואג לעניינים שלו הוא סוכן קרואטי שמקורב למאמן הקרואטי, ניקו קובאץ.  אותו סוכן מנסה להביא לקבוצה מהבונדסליגה את אנטה רביץ', קשר פיורנטינה, ולמכור עבורה את החלוץ השווייצרי האריס ספרוביץ'. אגב, פרנקפורט פתחה היום (שני) את האימונים שלה עם שחקנים מ-15 מדינות שונות.

 

 

ניקו קובאץ'. יחתים את טוואטחה? (Getty images)

 

עם זאת סוכניו של טוואטחה עדיין שומרים על אופטימיות והודיעו למכבי חיפה שהעסקה מול פרנקפורט על סף סיכום והוסיפו כי הגרמנים יפנו בקרוב לירוקים וירכשו את הכרטיס תמורת 1.5 מיליון יורו, כפי שמבקשת מכבי חיפה. 

 

מכבי חיפה מחפשת מגן שמאלי ואפשר שהמאמן רוני לוי יצרף מגן שמאלי זר.

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ