תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

זהבי: מכבי ת"א עשתה עליי עסקה ענקית, יודע שאחזור

זהבי: מכבי ת"א עשתה עליי עסקה ענקית, יודע שאחזור
כוכב גוואנגז'ו דיבר בראיון ל-103FM על העברתו, הרמה בסין והאקסית
אחרי הבכורה החלומית במדי גוואנגז'ו RF, ערן זהבי מתכונן עם חבריו למשחק הידידות מול שאלקה. רגע לפני, הוא העניק ראיון לתכנית הספורט של רדיו 103FM. "לא חשבתי שזה כזה מדהים. קיבלתי פה את כל הפרגונים, גם מהקבוצה", אמר הכוכב הישראלי. "רושם ראשוני עושים פעם אחת. היה לי חשוב שיראו דברים טובים ויתרשמו לטובה. עכשיו הציפיות עלו, צריך לעבוד יותר קשה".
 
"בסך הכל מכבי תל אביב עשו עלי את העסקה של הכדורגל הישראלי", הזכיר זהבי. "8.5 מיליון דולר על שחקן בן 29, יותר כסף מזה גולדהאר לא יקבל משום קבוצה בעולם. אני יודע שגם אני אחזור למכבי תל אביב. אין ביני לבין המועדון שום דם רע".
 
 
"היה מאוד מאוד קשה. הייתי אחרי שבועיים חופשה ואימונים אישיים, עשיתי אימון אחד עם הקבוצה ועליתי לשחק", סיפר זהבי. "מבחינתי כאילו הייתי בשלושה שבועות חופש וישר עליתי לשחק. אני אעבוד מאוד קשה השבוע על הגוף שלי כדי להתחיל להיכנס לכושר. שיחקנו נגד קבוצה לא טובה, אבל בסך הכל היו הרבה שערים. אחרי שנכנסתי, עשינו משחק הרבה יותר טוב ממה ששיחקנו בגביע".
 

 

"ראיתי פה את הקבוצות הגדולות וראיתי רמה הרבה יותר גבוהה מהמשחק שלנו", הבהיר זהבי. "זה שנבחרתי לשחקן המחזור זה לא בגלל הרמה של הליגה הסינית, זה בגלל הסיפור. בא שחקן זר ותוך חצי שעה במשחק הראשון שלו עשה כזאת השפעה".
 
"בונים לנו מתחם חדש וגם המתחם הנוכחי לא פחות ממה שהיה לי במכבי תל אביב. זה לא ברמות הכי גבוהות בעולם, אבל יש תנאים טובים", סיפר השחקן, שנשאל גם על גובהו לעומת חבריו לקבוצה: "דווקא יש בליגה הסינית שחקנים יותר גבוהים, כמו הבלם ששמר עלי". 
 

"אני עוד לא מכיר כל כך את החברים שלי לקבוצה, כך שקשה לי לענות מה זה כדורגלן סיני ומה הרמה שלהם ביחס לכדורגלן אירופי", המשיך זהבי בנוגע לרמה. "ברור שצריך להגדיל את כמות הזרים כי ככה תהיה להם יותר תחרות".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ