תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הקשר פטרה איבנוביסי סיכם לעונה במכבי פ"ת

יוסיף לקישור של המלאבסים? |
הרומני בן ה-26 יצטרף. פרסום ראשון: גולדנברג מחוזר אצל טרגו מורש
מכבי פתח תקווה מתחזקת לקראת העונה הקרובה. הקשר הרומני פטרה איבנוביסי סיכם לעונה אחת בקבוצה וצפוי להגיע כבר ביום חמישי לארץ על מנת לעבור בדיקות רפואיות ולחתום. 
 
 
איבנוביסי שיחק בשנתיים החולפות בקבוצת בוטוסאני מהליגה הרומנית במדיה כבש שמונה שערים. בנוסף שיחק שלוש שנים בקבוצה מהליגה השניה במולדתו וגם בליגת המשנה ההונגרית.
 
 
מי שעשוי לעזוב את מכבי פ"ת לרומניה הוא חגי גולדנברג. מוקדם יותר הערב נודע לספורט1 שקבוצת טארגו מורש מהליגה הרומנית התעניינה בצירופו של המגן הימני שסיים את חוזהו.
 
 
גולדנברג יוכל לעבור לכל קבוצה בחו"ל ללא דמי העברה לאור העובדה כי הפך לשחקן חופשי, אך בסביבתו טוענים כי הוא חושש ממוסר התשלומים ברומניה ובמיוחד בקבוצת טארגו מורש, המועדון שממנו הגיעו בומבה וגורובסוב להפועל ת"א, ומכאן שהוא צפוי לוותר על ההצעה.
 
 
בשלב זה גולדנברג חזר להתאמן עם קבוצת האם שלו ובין השחקן לראשי מכבי פ"ת מתנהל מו"מ לחתום על חוזה חדש, אם כי סוכנו ממשיך לנסות למצוא לו קבוצה באירופה.
 
גולדנברג. עדיין לא ויתר על אירופה (עדי אבישי)
 
 
בעניין אחר, גורמים במועדון גיששו בסביבתו של עדן בן בסט, שבימים האחרונים מנהל עם ראשי מכבי ת"א מו"מ להתרת חוזהו.
 
 
בן בסט זוכה להתעניינות רבה בקרב קבוצות ליגת העל, אך נכון לרגע זה הסכום שהציעו בפ"ת נמוך מאוד, ואם לא יעלו את הסכומים משמעותית הסיכוי לשידוך אפסי.
 
בן בסט. נעשו גישושים, אך הסיכוי אפסי (ערן לוף)
 
בעניינו של גיא מלמד, עד אשר יחזור אבי לוזון מטורניר היורו בצרפת ביום שני, לא תחול החתימה החדשה על החוזה. למרות זאת, במועדון ביקשו ממלמד שיחזור להתאמן עם הקבוצה בינתיים ושכשיחזור לוזון לארץ יושלמו ההליכים, אך השחקן לא ממהר להסכים.
 
מלמד. לא ממהר לשוב לאימונים ללא חוזה (ערן לוף)
 
יש לציין שמלמד, באמצעות סוכנו גלעד קצב, העביר את התנאים הרצויים על-ידו להנהלה. עדיין נעשות בדיקות לשדך לשחקן קבוצה באירופה (מלמד מחזיק באזרחות ליטאית ולא ייחשב לזר), אך אם זה לא ייצא אל הפועל, מלמד צפוי להישאר במכבי פ"ת.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ