תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"אנחנו איכותיים יותר, אבל זה לא מבטיח כלום"

בן שמעון |
המאמן בן שמעון לפני הגומלין של בית"ר מול טוזלה (19:30, ספורט2)
אחרי שסיימה ב-0:0 במשחק הראשון בבוסניה, בית"ר ירושלים תארח בטדי את טוזלה (חמישי, 19:30, שידור ישיר בספורט2) ותנסה להשיג את הכרטיס לסיבוב השני במוקדמות הליגה האירופית. רן בן שמעון נשמע אופטימי לקראת האפשרות הזאת.
 
מבחינת מקצועית, בן שמעון צפוי לעלות עם הרכב התקפי למדי שיכלול את עומר אצילי, יעקב בריהון, ארסניו ואלפורט ואיתי שכטר. בצד של טוזלה לא צפויים שינויים בהרכב. אגב, הבוסנים לא התלהבו, בלשון המעטה, ממצב הדשא בטדי. "אנחנו מופתעים לרעה ממצב הדשא", אמר אחד מאנשי המועדון.
 
המשחק מול הבוסנים יהיה גם הראשון של בן שמעון כמאמן בית"ר ירושלים מול הקהל הביתי. הוא התייחס לכך בפתיחת מסיבת העיתונאים ואמר: "יש התרגשות, חיכיתי לזה. מצד שני, אין ספק שהמשחק עצמו חשוב יותר מהרגשות האישיים שלי".
 
 
"אנחנו משחקים מול קבוצה מסודרת הגנתית, ונצטרך למצוא את האיזון הרצון לתקוף ולהבקיע שערים לבין להיות סבלניים", ניתח המאמן את יחסי הכוחות. "האתגר הוא גדול, אני לרגע לא מזלזל ביריבה שעומדת מולנו. אני שותף לדעה שבית"ר צריכה לעבור, אין ספק שהציפיות שלנו הן לעבור, אבל צריך לשמור על צניעות. היינו קצת יותר איכותיים במשחק הקודם, אבל זה לא מבטיח לנו כלום".
 
על תחילת הדרך שלו בבירה אמר רב"ש: "אני מאוד מרוצה ממה שקורה כרגע בקבוצה. כולנו יודעים שעוד יגיעו שחקנים, הסגל לא יהיה זה, ואנחנו מבינים שכל שחקן צריך להיבחר בקפידה כי הוא יהיה איתנו לאורך כל העונה. אצילי? הוא עשה סוויץ' אדיר מכל מה שקורה סביבו ותרם המון. אני מרוצה מעוד הרבה שחקנים על היכולת להגיע מרוכזים ומחויבים למשחק".
 

ישמחו את הקהל בטדי? (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ